Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Świdnik Duży Drugi - etap czwarty
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- m. Świdnik Duży Drugi, gm. Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z odgałęzieniami w miejscowości Świdnik Duży Drugi (etap IV). Zakres obejmuje około 557m sieci, w tym przewierty sterowane (512m rur PE 100-RC oraz 32m rur w osłonie stalowej), montaż studni rewizyjnych oraz odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Składanie ofert w formie pisemnej (osobiście, pocztą lub posłańcem)
- Oświadczenie o podwykonawcach
- Oświadczenie o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm....PrzetargiNadbudowa, rozbudowa i przebudowa budynku szkoły w TurceDostawa ciągnika rolniczego na potrzeby Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowice MurowaneBudowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap czwartyZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 460.26KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 453.04KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 461.94KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 4215.04KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) z załącznikami - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 41.17MBzipPobierzZał 5 - dokumentacja projektowa - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 46.61MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:05 czerwca 2019 14:33Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:146101 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »01 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__kanalizacja_4_etap_www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)21 czerwca 2019 10:05(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 czerwca 2019 10:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 czerwca 2019 10:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 czerwca 2019 10:04(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 czerwca 2019 10:04(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__kanalizacja.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 15:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 15:56(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 15:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_nr_1_na_zapytania_do_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 czerwca 2019 15:13(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.05 czerwca 2019 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zal_5__dokumentacja_projektowa__kanalizacja_etap_4.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 czerwca 2019 14:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__kanalizacja_swidnik_duzy_drugi__etap_4.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 czerwca 2019 14:35(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_kanalizacja.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)05 czerwca 2019 14:33(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap czwarty
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z odgałęzieniami na odcinkach o łącznej długości ok. 557m.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 453.04KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 461.94KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 4215.04KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - Kanalizacja Świdnik Duży Drugi - etap 460.26KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.