Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa budynku szkoły w Turce
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Turka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na roboty budowlane obejmujące nadbudowę, rozbudowę i przebudowę budynku szkoły w Turce. Zakres prac obejmuje instalacje wewnętrzne i zewnętrzne, wykonanie zjazdu i bramy oraz wyposażenie w podstawowe meble. Dokumentacja projektowa dostępna jest na stronie BIP Zamawiającego.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 30.000,00 zł
- Złożenie oferty w formie pisemnej (osobiście, pocztą lub posłańcem)
- Złożenie oświadczenia o podwykonawcach
- Złożenie opisu rozwiązań równoważnych (jeśli dotyczy)
- Pełnomocnictwa (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiNadbudowa, rozbudowa i przebudowa budynku szkoły w TurcePrzetargiDostawa i montaż 1320 wodomierzy z odczytem zdalnym na terenie gminy Wólka w ramach projektu „Kompleksowa modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Wólka”Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap czwartyNadbudowa, rozbudowa i przebudowa budynku szkoły w TurceZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - szkoła w Turce93.26KBpdfPobierzInformacje publikowane po otwarciu ofert - szkoła w Turce83.47KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - szkoła w Turce54.42KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - Szkoła w Turce219.03KBpdfPobierzSPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) z załącznikami - szkoła w Turce1.18MBzipPobierzZał 5 do SIWZ - dokumentacja projektowa - szkoła w Turce12.44MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:31 maja 2019 14:37Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:217101 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »01 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)01 lipca 2019 15:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__szkola_turka__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)18 czerwca 2019 15:32(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__szkola_turka.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)05 czerwca 2019 14:23(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 czerwca 2019 14:23(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 czerwca 2019 14:23(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 czerwca 2019 14:22(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_na_zapytanie_1_do_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)31 maja 2019 14:56(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.31 maja 2019 14:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zal_5__dokumentacja_projektowa__szkola_w_turce.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 maja 2019 14:42(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__szkola_w_turce.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 maja 2019 14:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__szkola_w_turce.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)31 maja 2019 14:37(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa budynku szkoły w Turce
Roboty budowlane obejmujące nadbudowę, rozbudowę i przebudowę budynku szkoły wraz z instalacjami, zjazdem, bramą i meblami.
Dokumenty (4)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert - szkoła w Turce83.47KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytanie nr 1 do SIWZ - szkoła w Turce54.42KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - Szkoła w Turce219.03KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - szkoła w Turce93.26KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.