Opracowanie projektu zmiany MPZP gminy Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla gminy Wólka (ok. 72 km2). Zakres obejmuje: uzyskanie podkładów mapowych, opracowanie projektu wraz z uzasadnieniem, prognozę środowiskową, prognozę skutków finansowych, udział w konsultacjach społecznych i sesjach Rady Gminy oraz przygotowanie dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej.
Kluczowe wymagania
- Wykaz usług wykonanych w ciągu ostatnich 5 lat (referencje)
- Wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia (kwalifikacje i doświadczenie)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiOpracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy...PrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOFDostawa i montaż 1320 wodomierzy z odczytem zdalnym na terenie gminy Wólka w ramach projektu „Kompleksowa modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Wólka”Opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Wólka przyjętego uchwałą nr XXXIII/269/2001 Rady Gminy Wólka z dnia 28 grudnia 2001 r.ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - zmiana planu zagospodarowania56.79KBpdfPobierzINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT - zmiana planu zagospodarowania184.41KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - zmiana planu zagospodarowania218.82KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - zmiana planu zagospodarowania2.09MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:10 maja 2019 17:01Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:162606 czerwca 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)06 czerwca 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »06 czerwca 2019 14:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__www_plan.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)20 maja 2019 13:24(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 maja 2019 13:24(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)20 maja 2019 13:24(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__plan_zagospodarowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)10 maja 2019 17:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.10 maja 2019 17:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.10 maja 2019 17:19(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__plan_zagospodarowania.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)10 maja 2019 17:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)10 maja 2019 17:01(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Wólka
Opracowanie projektu zmiany MPZP dla gminy Wólka (72 km2), w tym prognoz środowiskowych i finansowych oraz udział w konsultacjach społecznych.
Dokumenty (3)
- INFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT - zmiana planu zagospodarowania184.41KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - zmiana planu zagospodarowania218.82KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - zmiana planu zagospodarowania56.79KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.