Usługi pocztowe i kurierskie w Gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wólka (siedziba Urzędu Gminy Wólka w Jakubowicach Murowanych)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług pocztowych (krajowych i zagranicznych) oraz kurierskich dla Urzędu Gminy Wólka. Zakres obejmuje odbiór, przewóz i doręczanie przesyłek listowych, paczek oraz przesyłek kurierskich. Realizacja przewidziana na okres od 01.05.2019 r. do 31.12.2021 r. Rozliczenie na podstawie cen jednostkowych za poszczególne rodzaje usług.
Kluczowe wymagania
- Ceny jednostkowe muszą być niezmienne przez cały okres trwania umowy (poza zmianą VAT)
- Możliwość składania ofert osobiście, posłańcem lub pocztą
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiUsługi pocztowe i kurierskie w Gminie WólkaPrzetargiPrzebudowa drogi gminnej nr 112402L (ul. Dębowa) w miejscowości Turka, gmina WólkaPrzebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOFUsługi pocztowe i kurierskie w Gminie WólkaZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu413.74KBpdfPobierzSIWZ z załącznikami1.27MBzipPobierzZmiana treści SIWZ366.03KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu246.5KBpdfPobierzWyjaśnienie i zmiana treści SIWZ2.11MBdocPobierzZaktualizowany załącznik do formularza ofertowego(nazwy)20.39KBdocxPobierzZmiana treści SIWZ - doprecyzowanie zapisów formularza ofertowego.57KBdocPobierzInformacja z otwarcia ofert193.5KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty257.1KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 kwietnia 2019 18:09Dokument wprowadzony do BIP przez:Paweł GospodarekIlość wyświetleń:137526 kwietnia 2019 14:53(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)26 kwietnia 2019 14:53(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 kwietnia 2019 11:43(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [doprecyzowanie_opisu__przed_zam.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »18 kwietnia 2019 15:12(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [zestawienie_ilosciowowartosciowe_na2019_—_zaktualizowane.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 kwietnia 2019 15:11(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [wyjasnienie_i_zmiana_tresci_siwz.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)18 kwietnia 2019 15:11(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_oo__zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)12 kwietnia 2019 13:08(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [zmiana_tresci_siwz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 kwietnia 2019 18:10(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [siwz_z_zalacznikami.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 kwietnia 2019 18:09(Paweł Gospodarek) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 kwietnia 2019 18:09(Paweł Gospodarek) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi pocztowe i kurierskie w Gminie Wólka
Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym (listy, paczki, przesyłki kurierskie).
Dokumenty (8)
- Zmiana treści SIWZ - doprecyzowanie zapisów formularza ofertowego.57KBdocPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty257.1KBpdfPobierz
- Informacja z otwarcia ofert193.5KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu413.74KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu246.5KBpdfPobierz
- Wyjaśnienie i zmiana treści SIWZ2.11MBdocPobierz
- Zaktualizowany załącznik do formularza ofertowego(nazwy)20.39KBdocxPobierz
- Zmiana treści SIWZ366.03KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.