Budowa i modernizacja ujęć wody w gminie Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Turka, Świdnik Duży, Łuszczów Pierwszy (gmina Wólka)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące budowę i przebudowę ujęcia wody w Turce, budowę pompowni w Świdniku Dużym oraz modernizację ujęcia w Łuszczowie Pierwszym. Inwestycja realizowana z funduszy UE. Zamawiający przewiduje podział na 3 części.
Kluczowe wymagania
- Wykonanie jednej roboty budowlanej (budowa/remont ujęcia wody lub przepompowni) o wartości min. 200 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Osoba z uprawnieniami budowlanymi wykonawczymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej (sieci wodociągowe/kanalizacyjne) z min. 3-letnim
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa i przebudowa ujęcia wody w Turce, budowa sieciowej pompowni wody w Świdniku...PrzetargiPlan postępowań o udzielenie zamówień publicznych w gminie Wólka w roku 2019Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Budowa i przebudowa ujęcia wody w Turce, budowa sieciowej pompowni wody w Świdniku Dużym oraz modernizacja ujęcia wody w Łuszczowie Pierwszym w ramach projektu „Kompleksowa modernizacja systemu zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Wólka”ZałącznikiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY -budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów938.22KBpdfPobierzINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT -budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów642.72KBpdfPobierzOdpowiedź na zapytania o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia - budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów599.86KBpdfPobierzOgłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (zmiana terminu składania ofert) -budowa i modernizacja ujęc wody Turka, Świdnik, Łuszczów111.76KBpdfPobierzZaktualizowana specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ -budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów - zmiana terminu składania ofert1.97MBzipPobierzOgłoszenie o zamówieniu -budowa i modernizacja ujęc wody Turka, Świdnik, Łuszczów248.9KBpdfPobierzProjekt ujęcie wody Turka11.22MBzipPobierzProjekt pompownia wody Świdnik Duży6.93MBzipPobierzProjekt ujęcie wody Łuszczów4.45MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:01 lutego 2019 15:11Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:305021 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)21 marca 2019 14:09(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__ujecia_wody__informacja_na_strone_internetowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:31(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lutego 2019 15:30(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__ujecia_wody.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:06(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [zaktualizowana_siwz_budowa_i_modernizacja_ujec_wody_turka_swidnik_lus zczow__zmiana_terminu_skladania_ofert.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:05(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:05(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:05(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:05(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:04(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz_budowa_i_modernizacja_ujec_wody_turka_swidnik_luszczow_zmiana_te rminu.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:03(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz_budowa_i_modernizacja_ujec_wody_turka_swidnik_luszczow.zip] z dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 16:00(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:58(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zaktualizowana_siwz_budowa_i_modernizacja_ujec_wody_turka_swidnik_lus zczow__zmiana_terminu_skladania_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:57(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odp_na_zapytania_do_siwz__ujecia_wody.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:55(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)08 lutego 2019 15:54(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zmiana_terminu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)01 lutego 2019 16:32(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.01 lutego 2019 16:24(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_ujecie_wody_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)01 lutego 2019 16:23(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_pompownia_swidnik_duzy.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)01 lutego 2019 16:22(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_ujecie_turka.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)01 lutego 2019 15:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz_budowa_i_modernizacja_ujec_wody_turka_swidnik_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)01 lutego 2019 15:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__ujecia_wody.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)01 lutego 2019 15:11(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część pierwsza – Budowa i przebudowa ujęcia wody w Turce
Budowa i przebudowa ujęcia wody w Turce.
Część 2: Część druga – Budowa sieciowej pompowni wody w Świdniku Dużym
Budowa sieciowej pompowni wody w Świdniku Dużym.
Część 3: Część trzecia – Modernizacja ujęcia wody w Łuszczowie Pierwszym
Modernizacja ujęcia wody w Łuszczowie Pierwszym.
Dokumenty (5)
- INFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT -budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów642.72KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytania o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia - budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik…
- Ogłoszenie o zamówieniu -budowa i modernizacja ujęc wody Turka, Świdnik, Łuszczów248.9KBpdfPobierz
- INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY -budowa i modernizacja ujęć wody Turka Świdnik Łuszczów938.22KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu (zmiana terminu składania ofert) -budowa i modernizacja ujęc wody Turka, Świdnik, Łuszczów111.76KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.