Przebudowa drogi powiatowej nr 2100L Łuszczów - Janowice - Trzeszkowice
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na przebudowę odcinka drogi powiatowej nr 2100L w zakresie od km 1+035,69 do km 1+538,89. Postępowanie zakończone wyborem firmy WOD-BUD Sp. z o.o. na kwotę 1 400 000,00 zł. Zamawiający przewidział na realizację 500 000,00 zł (wartość ta jest niższa od ofert złożonych).
Kluczowe wymagania
- Brak danych o wadium
- Brak danych o polisie
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiPrzebudowa drogi powiatowej nr 2100L Łuszczów - Janowice - Trzeszkowice odcinek...PrzetargiWykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOFDostawa wyposażenia do pracowni matematycznych i logopedycznych oraz dostawa programów multimedialnych dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Przebudowa drogi powiatowej nr 2100L Łuszczów - Janowice - Trzeszkowice odcinek od km 1+035,69 do km 1+538,89ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie215.15KBpdfPobierzInformacje z otwarcia ofert - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie200.63KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie259.21KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie1.57MBzipPobierzProjekt - opis techniczny i specyfikacja techniczna - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie12.32MBzipPobierzProjekt - Cześć rysunkowa - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie15.29MBzipPobierzPlan wyrębu drzew - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie2.81MBzipPobierzStała organizacja ruchu - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie17.51MBzipPobierzTymczasowa organizacja ruchu - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie6.31MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:13 września 2018 14:36Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:161805 października 2018 10:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:11(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)05 października 2018 10:10(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_droga_powiatowa_w_luszczowie_na_strone.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)28 września 2018 14:21(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__przebudowa_drogi_powiatowej_w_luszczowie .pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 września 2018 15:17(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.13 września 2018 15:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [tymczasowa_organizacja_ruchu__droga_powiatowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [stala_organizacja_ruchu__droga_powiatowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [plan_wyrebu_drzew__droga_powiatowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__czesc_rysunkowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:12(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__opis_techniczny_i_specyfikacja_techniczna.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:07(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__przebudowa_drogi_powiatowej_w_luszczowie.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:07(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [siwz__przebudowa_drogi_powiatowej_w_luszczowie.zip] z dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 15:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__przebudowa_drogi_powiatowej_w_luszczowie.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 14:37(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__droga_powiatowa_w_luszczowie.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)13 września 2018 14:36(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa drogi powiatowej nr 2100L Łuszczów — Janowice — Trzeszkowice odcinek od km 1+035,69 do km 1+538,89
Prace budowlane związane z przebudową odcinka drogi powiatowej.
Dokumenty (3)
- Informacje z otwarcia ofert - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie200.63KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie259.21KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - przebudowa drogi powiatowej w Łuszczowie215.15KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.