Budowa oświetlenia drogowego przy ulicach: Brzozowej, Lipowej, Jesionowej w os. Borek w Turce
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- os. Borek w Turce, gm. Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg na budowę oświetlenia drogowego w miejscowości Turka (os. Borek). Przedmiotem zamówienia jest montaż słupów, opraw LED oraz budowa linii kablowych na trzech ulicach. Zamówienie podzielone na 3 części. Kryteria oceny: cena (60%) oraz okres gwarancji i rękojmi (40%). Wymagana gwarancja min. 60 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wymagana gwarancja i rękojmia: min. 60 miesięcy
- Wymagane zatrudnienie osób do obsługi sprzętu, robót ziemnych oraz montażu instalacji
- Wykonawca musi sporządzić projekt organizacji ruchu na własny koszt
- Wykonawca zapewnia pełną obsługę geodezyjną
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiBudowa oświetlenia drogowego przy ulicach: Brzozowej, Lipowej, Jesionowej w os. Borek...PrzetargiDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOFBudowa oświetlenia drogowego przy ulicach: Brzozowej, Lipowej, Jesionowej w os. Borek w TurceZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa606.73KBpdfPobierzInformacje z otwarcia ofert - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa461.2KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa271.8KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa786.72KBpdfPobierzZałączniki do SIWZ - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa423.67KBzipPobierzProjekt - Brzozowa8.79MBzipPobierzProjekt Lipowa8.62MBzipPobierzProjekt Jesionowa11.18MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:09 sierpnia 2018 15:48Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:152404 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)04 września 2018 15:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty_oswietlenie_ulic_borek__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 sierpnia 2018 14:48(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__oswietlenie_drogowe_brzozowa_lipowa_jesi onowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)09 sierpnia 2018 16:19(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.09 sierpnia 2018 16:18(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_jesionowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 16:15(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_lipowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 16:07(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 16:07(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_siwz__oswietlenie_brzozowa_lipowa_jesionowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 16:07(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_brzozowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 16:02(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__oswietlenie_brzozowa_lipowa_jesionowa.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 15:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__oswietlenie_brzozowa_lipowa_jesionowa.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)09 sierpnia 2018 15:48(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (3)
Część 1: Część pierwsza - Budowa oświetlenia drogowego ul. Brzozowej w Turce
Budowa oświetlenia na odcinku ok. 197m: montaż 7 słupów i opraw LED, budowa linii kablowej (239m), wymiana szafki oświetleniowej.
Część 2: Część druga - Budowa oświetlenia drogowego ul. Lipowej w Turce
Budowa oświetlenia na odcinku ok. 175m: montaż 5 słupów i opraw LED, budowa linii kablowej (205m), przewierty 89m.
Część 3: Część trzecia - Budowa oświetlenia drogowego ul. Jesionowej w Turce
Budowa oświetlenia na odcinku ok. 340m: montaż 10 słupów i opraw LED, budowa linii kablowej (400m), przewierty 174m.
Dokumenty (4)
- Informacje z otwarcia ofert - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa461.2KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa271.8KBpdfPobierz
- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa786.72KBpdfPobierz
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - oświetlenie Brzozowa Lipowa Jesionowa606.73KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.