Modernizacja drogi gminnej w m. Pliszczyn (Etap 1)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
m. Pliszczyn (działki m.in. 1013/1 i 1013/2)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi gminnej w miejscowości Pliszczyn (od km 0+002,60 do km 0+413,55). Zakres obejmuje m.in. wykonanie podbudowy (cementowej i mechanicznie utrwalonej), warstwy asfaltowej AC11S, uzupełnienie poboczy, umocnienie skarp oraz oznakowanie pionowe. Wykonawca musi zapewnić obsługę geodezyjną i projekt organizacji ruchu. Rozliczenie ryczałtowe.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiModernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi gminnej wzdłuż torów kolejowych w...PrzetargiPromocja niskoemisyjności w gminie Wólka - dostawa 400szt. opraw oświetlenia ulicznego energooszczędnego LED wraz z montażem oraz dostawa, montaż, uruchomienie i konfiguracja urządzeń systemu pomiarowo-informacyjnego o poziomie zanieczyszczeń powietrza (stacji kontroli jakości powietrza)Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi gminnej wzdłuż torów kolejowych w m. Pliszczyn (na działkach między innymi 1013/1 i 1013/2) - ETAP 1 - od km 0+002,60 do km 0+413,55ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - droga przy torach.235.81KBpdfPobierzInformacje z otwarcia ofert - droga przy torach207.61KBpdfPobierzOgłoszenie o zamówieniu - droga przy torach238.42KBpdfPobierzSPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) - droga przy torach748.08KBpdfPobierzZałączniki do SIWZ - droga przy torach2.76MBzipPobierzProjekt wykonawczy - droga przy torach9.11MBzipPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:06 lipca 2018 20:09Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:156326 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »26 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:43(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [inf_o_wyborze_oferty__droga_przy_torach__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:42(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [inf_o_wyborze_oferty__droga_przy_torach__wykonawcy.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 lipca 2018 11:38(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [inf_o_wyborze_oferty__droga_przy_torach__wykonawcy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)24 lipca 2018 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 lipca 2018 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 lipca 2018 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 lipca 2018 14:10(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)24 lipca 2018 14:09(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__droga_przy_torach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)06 lipca 2018 20:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.06 lipca 2018 20:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_wykonawczy__droga_przy_torach.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 lipca 2018 20:16(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_siwz__droga_przy_torach.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 lipca 2018 20:11(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__droga_przy_torach_pliszczyn.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 lipca 2018 20:10(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__droga_przy_torach.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)06 lipca 2018 20:09(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi gminnej wzdłuż torów kolejowych w m. Pliszczyn (ETAP 1)

    Przebudowa drogi gminnej na odcinku od km 0+002,60 do km 0+413,55.

  2. Część 2: Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi gminnej wzdłuż torów kolejowych w m. Pliszczyn (ETAP 1)

    Przebudowa drogi gminnej na odcinku od km 0+002,60 do km 0+413,55.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Modernizacja drogi gminnej w m. Pliszczyn (Etap 1) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne