Przetarg na przebudowę dróg i budowę pętli autobusowej (Gmina Wólka)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Gmina Wólka (Kolonia Świdnik Mały, Turka, Rudnik, Łuszczów Drugi)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na realizację czterech zadań drogowych w Gminie Wólka: modernizacja dróg w Kolonii Świdnik Mały, Turce (ul. Konwaliowa), Rudniku oraz budowa pętli autobusowej w Łuszczowie Drugim. Prace obejmują m.in. układanie nawierzchni asfaltowej, budowę podbudów, roboty geodezyjne oraz organizację ruchu. Rozliczenie ryczałtowe.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiModernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce nr ew....PrzetargiDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOFModernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce nr ew. 109 w m. Kolonia Świdnik Mały od km rob. 0+015,11 do km rob. 0+475,41 oraz modernizacja (przebudowa) ulicy Konwaliowej w osiedlu Borek w Turce na odcinku od km 0+015,32 do km 0+178,69 oraz modernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce na ew. 105/2 w m. Rudnik od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+502,84 oraz budowa pętli autobusowej przy drodze gminnej nr105198L w Łuszczowie Drugim - drugi pModernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce nr ew. 109w m. Kolonia Świdnik Mały od km rob. 0+015,11 do km rob. 0+475,41 orazmodernizacja (przebudowa) ulicy Konwaliowej w osiedlu Borek w Turce na odcinkuod km 0+015,32 do km 0+178,69 orazmodernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce na ew. 105/2w m. Rudnik od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+502,84 orazbudowa pętli autobusowej przy drodze gminnej nr105198L w Łuszczowie Drugim-drugi przetargZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu - modernizacja dróg i pętla autobusowa - drugi przetarg297.8KBpdfPobierzSpecyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) - modernizacja dróg i pętla autobusowa - drugi przetarg781.23KBpdfPobierzZałączniki do SIWZ - modernizacja dróg i pętla autobusowa - drugi przetarg423.7KBzipPobierzProjekt - Kol Świdnik Mały7.67MBzipPobierzProjekt - Konwaliowa5.94MBzipPobierzProjekt - droga Rudnik7.91MBzipPobierzProjekt - pętla autobusowa Łuszczów3.73MBzipPobierzInformacje z otwarcia ofert - drogi Kol. Świdnik Mały, Rudnik, ul. Konwaliowa, pętla autobusowa Łuszczów - drugi przetarg565.45KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - modernizacja dróg i pętla autobusowa - drugi przetarg921.77KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:29 maja 2018 16:35Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:185725 czerwca 2018 13:41(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_oferty_3drogi_i_petla_gmina_wolka__www.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 czerwca 2018 14:44(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_publikowane_po_otwarciu_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)29 maja 2018 16:55(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.więcej »29 maja 2018 16:51(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__petla_autobusowa_luszczow.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__droga_rudnik.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__konwaliowa.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__kol_swidnik_maly.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:44(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_siwz__modernizacja_drog_i_petla_autobusowa__drugi_przet arg.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:40(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__drogi__drugi_przetarg_kolonia_swidnik_maly_rudnik_konwaliowa_lu szczowpetla.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:38(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu__drogi__drugi_przetarg.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:36(Tomasz Misiura) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:36(Tomasz Misiura) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)29 maja 2018 16:35(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (4)

  1. Część 1: Część 1 – modernizacja drogi w Kolonii Świdnik Mały

    Modernizacja drogi gminnej wewnętrznej na działce nr ew. 109 w m. Kolonia Świdnik Mały (od km 0+015,11 do km 0+475,41).

  2. Część 2: Część 2 – Modernizacja ulicy Konwaliowej w Turce

    Modernizacja ul. Konwaliowej w osiedlu Borek w Turce (od km 0+015,32 do km 0+178,69).

  3. Część 3: Część 3 – Modernizacja drogi w Rudniku

    Modernizacja drogi gminnej wewnętrznej w m. Rudnik (od km 0+000,00 do km 0+502,84).

  4. Część 4: Część 4 – Budowa pętli autobusowej w Łuszczowie Drugim

    Budowa pętli autobusowej przy drodze gminnej nr 105198L w Łuszczowie Drugim (powierzchnia ok. 174m2).

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Przetarg na przebudowę dróg i budowę pętli autobusowej (Gmina Wólka) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne