Dostawa sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z robotyki dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Szkoły prowadzone przez Gminę Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do zajęć z robotyki w ramach projektu 'Akademia kluczowych kompetencji'. Przedmiotem jest zakup asortymentu według specyfikacji (Załącznik nr 2). Wymagane wniesienie wadium w wysokości 7 500,00 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 7 500,00 zł
- Termin wniesienia wadium: do 05.06.2018 r. (zgodnie ze zmianą w ogłoszeniu)
- Oferta musi być złożona w nieprzezroczystej, zabezpieczonej kopercie
- Wymagane oświadczenia i dokumenty potwierdzające spełnianie warunków udziału
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach...PrzetargiDostawa wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji"Modernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce nr ew. 109 w m. Kolonia Świdnik Mały od km rob. 0+015,11 do km rob. 0+475,41 oraz modernizacja (przebudowa) ulicy Konwaliowej w osiedlu Borek w Turce na odcinku od km 0+015,32 do km 0+178,69 oraz modernizacja (przebudowa) drogi gminnej wewnętrznej położonej na działce na ew. 105/2 w m. Rudnik od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+502,84 oraz budowa pętli autobusowej przy drodze gminnej nr105198L w Łuszczowie Drugim - drugi pDostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Ogłoszenie nr 563965-N-2018 z dnia 2018-05-25 r.Gmina Wólka:Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU -DostawyZamieszczanie ogłoszenia:Zamieszczanie obowiązkoweOgłoszenie dotyczy:Zamówienia publicznegoZamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii EuropejskiejTakNazwa projektu lub programu„Akademia kluczowych kompetencji” współfinansowanego z środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 12.2. „Kształcenie Ogólne”O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie zakłady pracy chronionej oraz wykonawcy, których działalność, lub działalność ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, obejmuje społeczną i zawodową integrację osób będących członkami grup społecznie marginalizowanychNieNależy podać minimalny procentowy wskaźnik zatrudnienia osób należących do jednej lub więcej kategorii, o których mowa w art. 22 ust. 2 ustawy Pzp, nie mniejszy niż 30%, osób zatrudnionych przez zakłady pracy chronionej lub wykonawców albo ich jednostki (w %)SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCYPostępowanie przeprowadza centralny zamawiającyNiePostępowanie przeprowadza podmiot, któremu zamawiający powierzył/powierzyli przeprowadzenie postępowaniaNieInformacje na temat podmiotu któremu zamawiający powierzył/powierzyli prowadzenie postępowania:Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie przez zamawiającychNieJeżeli tak, należy wymienić zamawiających, którzy wspólnie przeprowadzają postępowanie oraz podać adresy ich siedzib, krajowe numery identyfikacyjne oraz osoby do kontaktów wraz z danymi do kontaktów:Postępowanie jest przeprowadzane wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii EuropejskiejNieW przypadku przeprowadzania postępowania wspólnie z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej – mające zastosowanie krajowe prawo zamówień publicznych:Informacje dodatkowe:I. 1) NAZWA I ADRES:Gmina Wólka, krajowy numer identyfikacyjny431020150, ul.Jakubowice Murowane8,20-258Lublin, woj.lubelskie, państwoPolska, tel.+48 (81) 478 17 50, +48782333200, [adres e-mail dostępny w aplikacji], [adres e-mail dostępny w aplikacji], faks+48(81) 7465001.Adres strony internetowej (URL):Adres profilu nabywcy:Adres strony internetowej pod którym można uzyskać dostęp do narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępneI. 2) RODZAJ ZAMAWIAJĄCEGO:Administracja samorządowaI.3) WSPÓLNE UDZIELANIE ZAMÓWIENIA(jeżeli dotyczy):Podział obowiązków między zamawiającymi w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania, w tym w przypadku wspólnego przeprowadzania postępowania z zamawiającymi z innych państw członkowskich Unii Europejskiej (który z zamawiających jest odpowiedzialny za przeprowadzenie postępowania, czy i w jakim zakresie za przeprowadzenie postępowania odpowiadają pozostali zamawiający, czy zamówienie będzie udzielane przez każdego z zamawiających indywidualnie, czy zamówienie zostanie udzielone w imieniu i na rzecz pozostałych zamawiających):I.4) KOMUNIKACJA:Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów z postępowania można uzyskać pod adresem (URL)NieAdres strony internetowej, na której zamieszczona będzie specyfikacja istotnych warunków zamówieniaTakhttp://[link dostępny w aplikacji] do dokumentów z postępowania jest ograniczony - więcej informacji można uzyskać pod adresemNieOferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu należy przesyłać:ElektronicznieNieadresDopuszczone jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:NieInny sposób:Wymagane jest przesłanie ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w inny sposób:TakInny sposób:Ofertę należy złożyć w trwale zamkniętej kopercie za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe, osobiście lub za pośrednictwem posłańcaAdres:Urząd Gminy Wólka z siedzibą w Jakubowicach Murowanych 8, 20-258 Lublin 62 (pokój nr 19 – Sekretariat)Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń lub formatów plików, które nie są ogólnie dostępneNieNieograniczony, pełny, bezpośredni i bezpłatny dostęp do tych narzędzi można uzyskać pod adresem: (URL)SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIAII.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:Dostawa sprzętu komputerowego dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Numer referencyjny:RI.271.13.2018Przed wszczęciem postępowania o udzielenie zamówienia przeprowadzono dialog technicznyNieII.2) Rodzaj zamówienia:DostawyII.3) Informacja o możliwości składania ofert częściowychZamówienie podzielone jest na części:NieOferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu można składać w odniesieniu do:Zamawiający zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:Maksymalna liczba części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu wykonawcy:II.4) Krótki opis przedmiotu zamówienia(wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań )a w przypadku partnerstwa innowacyjnego - określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla niżej podanych szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Wólka: a) Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym, z siedzibą w Świdnik Mały 39, 20-258 Lublin, b) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łuszczowie, z siedzibą w Łuszczów Drugi 102, 20-258 Lublin, c) Oddział Gimnazjalny w Pliszczynie przy Szkole Podstawowej im. Róży Kołaczkowskiej w Pliszczynie, z siedzibą w Kolonia Pliszczyn 100, 20-258 Lublin. Zamówienie zaplanowano do realizacji w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji” współfinansowanego z środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś. Priorytetowa Nr. 12 „Edukacja, kwalifikacje, i kompetencje, Działanie Nr. 12.2. „Kształcenie Ogólne” zwanego dalej projektem. 2. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia. 2.1. Zakres zamówienia obejmuje dostawę następującego fabrycznie nowego sprzętu komputerowego: a) Komputer przenośny wraz systemem operacyjnym oraz oprogramowaniem biurowym i antywirusowym x 53 szt. b) Dedykowane urządzenie umożliwiające ładowanie oraz zarządzanie mobilnym sprzętem komputerowym „Szafka” x 6 szt. c) Sieciowe urządzenie wielofunkcyjne z funkcją drukowania, skanowania i kopiowania x 3 szt. d) Tablica interaktywna x 3 szt. e) Projektor x 6 szt. f) Wizualizer z projektorem x 3 szt. g) Serwer plików NAS min. 4 dyskowy x 3 zest. h) Router x 3 szt. 2.2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 2.2.1. Wykonawca dostarczy sprzęt zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w Szczegółowym opis przedmiotu zamówienia wraz z specyfikacją asortymentowo-cenową na sprzęt komputerowy stanowiącym załącznik Nr 2 do SIWZ. 2.2.2. Sprzęt musi pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji. 2.2.3. Sprzęt musi być gotowy do pracy. 2.2.4. Sprzęt musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. 2.2.5. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad fizycznych i prawnych. 2.2.6. Sprzęt musi posiadać indywidualny numer fabryczny. 2.2.7. Sprzęt musi posiadać certyfikaty, atesty świadectwa dopuszczenia do użytkowania lub inną dokumentację potwierdzającą, że spełnia wymagane prawem normy. 2.2.8. Sprzęt musi być kompletny (posiadać niezbędne wyposażenie: okablowanie, materiały startowe, baterie, złącza, zasilacze, gniazda, kable, sterowniki na płycie CD lub DVD, oprogramowanie, instrukcje, przewód zasilający, kartę gwarancyjna). 2.2.9. Sprzęt musi zostać skonfigurowany oraz dostarczony przez Wykonawcę własnym transportem, na jego koszt i ryzyko do miejsca wskazanego w pkt. 3.1. SIWZ oraz wniesiony przez Wykonawcę na jego koszt i ryzyko. Pracownicy muszą zostać poinstruowaniu w zakresie jego obsługi, działania i konserwacji. 2.2.10. Elementy składowe w złożonych zestawach komputerowych muszą współpracować ze sobą. 2.2.11. Po dostawie, skonfigurowanego sprzętu komputerowego i poinstruowaniu personelu Zamawiającego zostanie podpisany przez upoważnionych przedstawicieli obu Stron protokół odbioru sprzętu, przygotowany przez Wykonawcę. 2.2.12. Wykonawca będzie zobowiązany wystawić trzy kopie protokołu, (dwie kopie dla Zamawiającego oraz jedną kopię dla Wykonawcy) zawierające: lp., nazwę jednostki, adres dostawy oraz instalacji sprzętu, imię i nazwisko osoby do której sprzęt został dostarczony, nazwę i model zamawianego sprzętu, numer fabryczny sprzętu, data zamówienia, data dostawę, datę odbioru, kwotę sprzętu netto, brutto, vat, podpisy dostawcy i obiorcy. Podpisany przez upoważnionych przedstawicieli obu stron protokół odbioru sprzętu zostanie przesłany przez wykonawcę do osoby po stronie zamawiającego wskazanej w umowie 2.2.13. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia z najwyższą starannością. 2.2.14. Wykonawca jest zobowiązany do dostarczania bezterminowej licencji na system operacyjny oraz pakiet biurowy wraz z dostawą sprzętu. 2.2.15. Nie dopuszcza się zastosowania tzw. overclockingu, tj. podwyższania częstotliwości taktowania procesora karty graficznej, szyny systemowej lub innego podzespołu komputerowego ponad wartość określoną przez producenta jako dopuszczalną. 2.2.16. Wykonawca zobowiązuje się do niewypowiadania udzielonych/dostarczonych przez Wykonawcę licencji na korzystanie z oprogramowania i gwarantuje, że licencje dotyczące oprogramowania udzielone/dostarczone przez wykonawcę nie zostaną wypowiedziane. 2.2.17. Wykonawca wraz ze sprzętem komputerowym dostarczy: a) instrukcję jego obsługi/użytkowania instrukcję obsługi/użytkowania sprzętu opisującą podstawowe funkcje w języku polskim b) dokument gwarancyjny sprzętu wystawiony przez Wykonawcę oraz kartę gwarancyjną wystawioną przez producenta sprzętu komputerowego oddzielnie dla każdego dostarczanego urządzenia, c) bezterminową licencję na dostarczone oprogramowanie biurowe i system operacyjny, d) w przypadku oprogramowania tj. systemu operacyjnego, pakietu Office wykonawca dostarczy nr licencji oraz nr autoryzacji 2.2.18. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia sprzętu oznakowanego znakiem CE lub równoważnym. 2.2.19. Wymagania dotyczące warunków gwarancji: a) Wymagana długość okresu gwarancji: gwarancja na sprzęt wynosi: minimum 24 miesiące. b) Wszystkie terminy gwarancji będą liczone od daty podpisania protokołu odbioru sprzętu przez Zamawiającego. c) Gwarancja obejmuje bezpłatne: diagnozy, ekspertyzy, konieczne ustawienia i regulacje (ustawienie standardowych parametrów sprzętu), naprawy, wymiany, koszt transportu sprzętu do miejsca lokalizacji serwisu gwarancyjnego i z powrotem. d) Każda naprawa gwarancyjna przedłuża gwarancję o czas przerwy w eksploatacji sprzętu. e) Wykonawca wystawi i dostarczy wraz ze sprzętem kartę gwarancyjną zgodną z wymogami zawartymi w niniejszej specyfikacji. Ponadto wykonawca dostarczy oryginalną gwarancję producenta. f) Warunki gwarancji nie mogą nakazywać zamawiającemu przechowywania opakowań, w których sprzęt zostanie dostarczony. Jeżeli dla zachowania gwarancji producenta konieczna jest rejestracja sprzętu internetowo wykonawca zobowiązany jest umieścić informację o sprzęcie we właściwych systemach przekazując Zamawiającemu wszystkie informacje w tym zakresie. 2.2.20. Wymagania dotyczące serwisu: a) czas naprawy nie dłużej niż 10 dni roboczych. b) czas dostawy nowego sprzętu wynikającego z wykonanych dwóch napraw tego samego elementu/sprzętu lub braku możliwości naprawy, nie dłużej niż 3 dni robocze. c) wykonawca jest zobowiązany do zachowania poufności wszelkich danych uzyskanych w trakcie wykonywania czynności serwisowych, d) wykonawcy nie wolno wykonywać żadnych kopii dysków twardych lub danych cząstkowych w trakcie wykonywania napraw gwarancyjnych sprzętu, e) w przypadku awarii/uszkodzenia nośnika danych (dysk SSD, HDD) wykonawcy dostarczy dysk taki sam lub o parametrach i pojemności nie gorszej. Uszkodzony nośnik danych (dysk SSD, HDD) pozostanie u zamawiającego. f) w przypadku dwóch napraw tego samego sprzętu w okresie gwarancji wykonawca będzie zobowiązany dokonać wymiany sprzętu na nowy o parametrach nie gorszych. Liczba ta nie obejmuje napraw wynikających z niewłaściwej eksploatacji sprzętu przez zamawiającego oraz przypadków losowych niezależnych od wykonawcy. Wymiana nie powoduje zwiększenia kwoty umowy. 2.2.21. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za udzielone warunki serwisu i gwarancji. 2.2.22. Przedłożenie przez wykonawcę gwarancji producenta sprzętu nie będzie zwalniało wykonawcy z obowiązku realizowania gwarancji lub pełnienia innych obowiązków wynikających z umowy. 2.2.23. Części wymienione, zużyte pozostające po naprawie, pozostają w dyspozycji Zamawiającego. Do oferty należy załączyć wypełnione szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze specyfikacją asortymentowo-cenową na sprzęt komputerowy (wg wzoru - załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia). Do oferty również należy dołączyć – w odniesieniu do oferowanych urządzeń wydruki wyników testów zgodnie z wymogami Zamawiającego zawartymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. UWAGA! Zestawienie parametrów technicznych oferowanego sprzętu wraz z wydrukami wyników testów będzie stanowić treść oferty (jej uszczegółowienie) i w związku z tym nie podlega uzupełnieniu w trybie art. 26 ust. 3 ww. ustawy. Niezłożenie dokumentów stanowić będzie podstawę do odrzucenia oferty na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 2 ww. ustawy, jako niezgodnej z treścią specyfikacji istotnych warunków zamówienia.II.5) Główny kod CPV:30213100-6Dodatkowe kody CPV:Kod CPV30200000-130232110-830216110-048000000-8II.6) Całkowita wartość zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:Waluta:(w przypadku umów ramowych lub dynamicznego systemu zakupów – szacunkowa całkowita maksymalna wartość w całym okresie obowiązywania umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów)II.7) Czy przewiduje się udzielenie zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 i 7 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:NieOkreślenie przedmiotu, wielkości lub zakresu oraz warunków na jakich zostaną udzielone zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 lub w art. 134 ust. 6 pkt 3 ustawy Pzp:II.8) Okres, w którym realizowane będzie zamówienie lub okres, na który została zawarta umowa ramowa lub okres, na który został ustanowiony dynamiczny system zakupów:miesiącach:lubdniach:lubdata rozpoczęcia:lubzakończenia:Okres w miesiącachOkres w dniachData rozpoczęciaData zakończenia30II.9) Informacje dodatkowe:Oferty równoważne: 1. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały wskazane znaki towarowe, patenty, normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia lub pochodzenie materiałów, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych w dokumentacji. 2. W przypadku oferowania przez wykonawcę sprzętu „równoważnego” w stosunku do określonego przez zamawiającego w Załączniku nr 2 do SIWZ, ciężar udowodnienia równoważności spoczywa na wykonawcy. 3. Przez sprzęt „równoważny” zamawiający rozumie sprzęt o parametrach technicznych i funkcjonalnościach takich samych bądź lepszych w stosunku do sprzętu wymaganego przez zamawiającego. 4. Wykonawca oferujący sprzęt równoważny będzie zobowiązany wskazać w ofercie nazwę sprzętu, typ, nazwę producenta, który oferuje oraz przedstawić w ofercie dokładny (pełny) opis techniczny oferowanych zamienników zawierający wszystkie parametry techniczne określone w Załączniku nr 2 do SIWZ oraz dołączyć do oferowanego sprzętu równoważnego wyniki testu wydajnościowego PassMark potwierdzające spełnienie wymagań i dokumenty analogiczne jak do sprzętu wymaganego przez Zamawiającego.SEKCJA III: INFORMACJE O CHARAKTERZE PRAWNYM, EKONOMICZNYM, FINANSOWYM I TECHNICZNYMIII.1) WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIUIII.1.1) Kompetencje lub uprawnienia do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisówOkreślenie warunków:Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu spełnienia tego warunkuInformacje dodatkoweIII.1.2) Sytuacja finansowa lub ekonomicznaOkreślenie warunków:Zamawiający nie określa szczegółowego sposobu spełnienia tego warunkuInformacje dodatkoweIII.1.3) Zdolność techniczna lub zawodowaOkreślenie warunków:Wykonawca spełni ten warunek jeżeli w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia przez niego działalności jest krótszy to w tym okresie: wykonał minimum dwie dostawy polegające na dostawie i montażu sprzętu komputerowego o wartości nie mniejszej niż 60 000,00 złotych brutto każda (dotyczy jednego zamówienia, dostawy).Zamawiający wymaga od wykonawców wskazania w ofercie lub we wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu imion i nazwisk osób wykonujących czynności przy realizacji zamówienia wraz z informacją o kwalifikacjach zawodowych lub doświadczeniu tych osób:NieInformacje dodatkowe:Na podstawie art. 22a ust. 1 ustawy Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 1. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, musi udowodnić zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia. 2. Zamawiający ocenia, czy udostępniane wykonawcy przez inne podmioty zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz bada, czynie nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 24 ust. 1 pkt 13–22 i ust. 5 pkt 1 ustawy. 3. Wykonawca, który polega na sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, odpowiada solidarnie z podmiotem, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów, za szkodę poniesioną przez zamawiającego powstałą wskutek nie udostepnienia tych zasobów, chyba że za nie udostępnienie zasobów nie ponosi winy. 4. Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuacja ekonomiczna lub finansowa, podmiotu, o którym mowa w ust. 4.3. nie potwierdzają spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia, zamawiający żąda, aby wykonawca w terminie określonym przez zamawiającego: - zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami lub - zobowiązał się do osobistego wykonania odpowiedniej części zamówienia, jeżeli wykaże zdolności techniczne lub zawodowe lub sytuację finansową lub ekonomiczną, o których mowa w ust. 4
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z robotyki
Dostawa sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z robotyki dla szkół w ramach projektu 'Akademia kluczowych kompetencji'.
Dokumenty (13)
- Informacja o wykluczeniu wykonawcy z postępowania oraz zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego709.4KBpdfPobierz
- Zawiadomienie o wyniku postępowania i wyborze najkorzystniejszej oferty633.13KBpdfPobierz
- Informacje publikowane po otwarciu ofert277.25KBpdfPobierz
- Odpowiedzi na pytania w zakresie wyjaśnienia Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia352.86KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu209.19KBpdfPobierz
- Ogłoseznie o unieważnieniu czynności wyboru najkorzystniejszej oferty249.54KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu426.11KBpdfPobierz
- Ogłoseznie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu216.22KBpdfPobierz
- Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia1004.55KBpdfPobierz
- Treść aktualna Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia po zmianie z dnia 28.05.2018r1013KBpdfPobierz
- Załącznik Nr 10 do SIWZ Oświadczenie RODO665.97KBdocxPobierz
- Załacznik Nr 2 do SIWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia aktualizacja z dnia 01.06.2018r859.5KBxlsPobierz
- Zmiana treści SIWZ z dnia 28.05.2018r487.51KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.