Termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Sobianowicach oraz przebudowa pomieszczeń gospodarczych na salę gimnastyczną z sanitariatami
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Sobianowice, gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Sobianowicach oraz przebudowa pomieszczeń gospodarczych na salę gimnastyczną wraz z sanitariatami. Realizacja obejmuje roboty budowlane, instalacyjne (wod-kan, elektryczne) oraz izolacje termiczne. Rozliczenie następuje w formie ryczałtu, co nakłada na wykonawcę obowiązek uwzględnienia wszystkich prac niezbędnych do realizacji celu.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł (tylko dla części pierwszej)
- Doświadczenie: wykonanie jednej roboty budowlanej w zakresie docieplenia ścian o min. 30 000 zł brutto w ostatnich 5 latach
- Gwarancja i rękojmia: min. 60 miesięcy (kryterium oceny)
- Zatrudnienie pracowników na podstawie umowy o pracę (zgodnie z art. 29 ust. 3a PZP)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiTermomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Sobianowicach oraz przebudowa pomieszczeń...PrzetargiPrzetarg nieograniczony na Dostawę sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z robotyki dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Informacja o wykluczeniu wykonawcy z postępowania oraz zawiadomienie o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznegoTermomodernizacja budynku szkoły podstawowej w Sobianowicach oraz przebudowa pomieszczeń gospodarczych w budynku Szkoły Podstawowej w Sobianowicach, gmina Wólka na salę gimnastyczną z towarzyszącymi sanitariatamiZałącznikiOgłoszenie o zamówieniu (szkoła Sobianowice)300.59KBpdfPobierzSPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) - (szkoła Sobianowice)832.63KBpdfPobierzZałączniki do SIWZ - szkoła Sobianowice1.12MBzipPobierzProjekt - sala gimnastyczna12.22MBzipPobierzRysunki do projektu - sala gimnastyczna10.06MBzipPobierzProjekt - termomodernizacja3.1MBzipPobierzRysunki do projektu - termomodernizacja13.52MBzipPobierzOdpowiedź na zapytania do SIWZ - szkoła Sobianowice504.87KBpdfPobierzInformacje z otwarcia ofert - Szkoła Sobianowice443.78KBpdfPobierzInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - szkoła Sobianowice553.24KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:26 kwietnia 2018 17:41Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:202424 maja 2018 10:58(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_oferty__szkola_sobianowice__strona_internetowa.p df] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 maja 2018 13:02(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert__szkola_sobianowice.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)09 maja 2018 09:54(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedz_na_zapytania_do_siwz__szkola_sobianowice.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)więcej »26 kwietnia 2018 21:20(Tomasz Misiura) - Usunięcie załącznika [rysunki__termomodernizacja.zip] z dokumentu. (Dokument opublikowany)26 kwietnia 2018 21:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [rysunki_termomodernizacja.zip] do dokumentu. (Dokument opublikowany)26 kwietnia 2018 19:38(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.26 kwietnia 2018 19:38(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [rysunki__termomodernizacja.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 19:37(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__termomodernizacja.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 19:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [rysunki_do_projektu__sala_gimnastyczna.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 19:03(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt__sala_gimnastyczna.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 17:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalaczniki_do_siwz__szkola_sobianowice.zip] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 17:47(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [siwz__szkola_sobianowice.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 17:42(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_termomodernizacja_i_sala_gimnastyczna__szkola _sobianowice.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)26 kwietnia 2018 17:41(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 1 – Termomodernizacja i przebudowa (roboty budowlane, instalacyjne, izolacje)
Termomodernizacja szkoły oraz przebudowa pomieszczeń gospodarczych na salę gimnastyczną z sanitariatami.
Dokumenty (5)
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - szkoła Sobianowice553.24KBpdfPobierz
- Informacje z otwarcia ofert - Szkoła Sobianowice443.78KBpdfPobierz
- Odpowiedź na zapytania do SIWZ - szkoła Sobianowice504.87KBpdfPobierz
- Ogłoszenie o zamówieniu (szkoła Sobianowice)300.59KBpdfPobierz
- SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) - (szkoła Sobianowice)832.63KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.