Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół w Gminie Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”. Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego. Wartość zamówienia: 405 400,00 zł netto/brutto (brak doprecyzowania w tekście, podana kwota ogólna). W dokumentacji widoczne są oferty wykonawców.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oświadczenia o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w ciągu 3 dni od publikacji informacji
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERTPrzetargiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (przetarg trzeci)Przetarg nieograniczony na Dostawę sprzętu komputerowego oraz pomocy dydaktycznych do prowadzenia zajęć z robotyki dla Szkół prowadzonych przez Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”INFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERTJakubowice Murowane, 19-04-2018r.Numer sprawy: RI.271.8.2018.MSINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERTDotyczy: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą: „Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji”Działając na podstawie art. 86 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. 2017r. poz. 1579 ze zm.) Gmina Wólka jako Zamawiający zamieszcza na stronie internetowej następujące informacje.Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia:405.400,00 zł.Informacje o złożonych ofertach:Nr ofertyNazwa wykonawcyAdres wykonawcyCena ofertyBrutto(zł)Okres dodatkowejgwarancjiTermin naprawyTermin wykonania zamówieniaTermin płatności[dni]1CENTRUM SEDNO Sp. z o.o.ul. Niepodległości 44-48, 75-252 Koszalin524.041,503613030213p Grzegorz Kociumbasul. Turkusowa 11, 52-215 Wrocław408.599,6936530303Nowa Szkoła Sp. z o.o.ul. POW 25,90-248 Łódź340.359,00121430304ABC Szkoły Sławomir Śliwekul. Bogusława 1780-209 Chwaszczyno468.925,50121430305Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.ul. Słowiańska 748-300 Nysa423.180,65361430306Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół CEZAS Sp. z o.o.ul. Łęczyńska 3720-309 Lublin435.718,721233030Jednocześnie Zamawiający przypomina, że Wykonawca, w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej niniejszej informacji, przekazuje zamawiającemu oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 Prawa zamówień publicznych. Wraz ze złożeniem oświadczenia, wykonawca może przedstawić dowody, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu o udzielenie zamówienia.ZałącznikiInformacje publikowane po otwarciu ofert234.34KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:19 kwietnia 2018 14:27Dokument wprowadzony do BIP przez:Michał SuchodolskiIlość wyświetleń:126319 kwietnia 2018 14:30(Michał Suchodolski) - Opublikowanie dokumentu.19 kwietnia 2018 14:29(Michał Suchodolski) - Dodanie załącznika [informacje_publikowane_po_otwarciu_ofert__wyposazenie_pracowni_przyro dniczej.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)19 kwietnia 2018 14:27(Michał Suchodolski) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół podlegających pod Gminę Wólka w ramach projektu „Akademia kluczowych kompetencji
Dostawa wyposażenia pracowni przyrodniczej dla szkół w Gminie Wólka.
Dokumenty (1)
- Informacje publikowane po otwarciu ofert234.34KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.