Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie zostało unieważnione. Powodem była cena najkorzystniejszej oferty (429 958,17 zł brutto), która przewyższyła budżet zamawiającego (307 050,00 zł). Zamawiający nie posiadał środków na pokrycie różnicy.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiINFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z...PrzetargiINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg)Przetarg Nieograniczony - Gmina Wólka: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (przetarg trzeci)INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg).Wólka, 21-03-2018r.Numer sprawy: RI.271.6.2018.TMINFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIADotyczy:Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg).Działając na podstawie art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci(drugi przetarg)w oparciu o  art. 93 ust. 1 pkt 4) Prawa zamówień publicznych.Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu do terminu składania ofert tj. do dnia 20-03-2018r. do godziny 10:00 wpłynęły 3 oferty. Najkorzystniejsza oferta, z uwzględnieniem zaoferowanego okresu gwarancji i ceny została złożona przez firmę  Turek Junior Bartosz Turek, ul. Zbożowa 89, 20-827 Lublin. Cena tej oferty wynosi 429 958,17 zł brutto. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 307.050,00zł. Zamawiający nie ma środków na  zwiększenie kwoty na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej, więc unieważnił postępowanie na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4) Prawa zamówień publicznych - zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Podstawa prawna:Art. 93 ust. 1 pkt 4), art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2017r. poz. 1579 z późn. zm.)Załącznikiuniewaznienie_kanalizacja_etap_3__drugi_przetarg_www.pdf214.49KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:21 marca 2018 11:50Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:132921 marca 2018 11:54(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.21 marca 2018 11:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_kanalizacja_etap_3__drugi_przetarg_www.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)21 marca 2018 11:50(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg)

    Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami w miejscowości Świdnik Duży Drugi.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci (drugi przetarg) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne