Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- m. Świdnik Duży Drugi, gm. Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało unieważnione. Powodem była oferta jedyna, której cena (703 560,00 zł) znacząco przewyższała budżet zamawiającego (307 050,00 zł).
Kluczowe wymagania
- Cena oferty musi mieścić się w budżecie zamawiającego
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiInformacja o unieważnieniu postępowania - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z...PrzetargiINFORMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeciOZE w gminie Wólka – montaż kolektorów słonecznych i kotłów na biomasęInformacja o unieważnieniu postępowania - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeciWólka, 16-02-2018r.Numer sprawy: RI.271.3.2018TMINFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIADotyczy:Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeciDziałając na podstawie art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2017 r. poz. 1579 z późn. zm.) zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwą: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeciw oparciu o art. 93 ust. 1 pkt 4) Prawa zamówień publicznych.Uzasadnienie faktyczne:W postępowaniu do terminu składania ofert tj. do dnia 13-02-2018r. do godziny 10:00 wpłynęła jedna oferta z ceną 703.560,00zł złożona przez Emil Majewski, 20-021 Lublin, ul. Solna 5/15. Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia jest ponad dwukrotnie niższa od ceny oferty i wynosi 307.050,00zł. Zamawiający nie ma środków na zwiększenie kwoty na sfinansowanie zamówienia do wysokości ceny oferty, więc unieważnił postępowanie na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 4) Prawa zamówień publicznych - zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.Podstawa prawna:Art. 93 ust. 1 pkt 4), art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2017r. poz. 1579 z późn. zm.)Załącznikiinformacja_o_uniewaznieniu.pdf202.92KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:16 lutego 2018 14:16Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:144316 lutego 2018 14:17(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.16 lutego 2018 14:17(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacja_o_uniewaznieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)16 lutego 2018 14:16(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z odgałęzieniami w m. Świdnik Duży Drugi gm. Wólka (bez przyłączy) - etap trzeci
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odgałęzieniami w miejscowości Świdnik Duży Drugi (bez przyłączy).
Dokumenty (1)
- informacja_o_uniewaznieniu.pdf202.92KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.