Sprzedaż używanych maszyn budowlanych (koparko-ładowarki)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sprzedaży dwóch używanych maszyn budowlanych należących do Gminy Wólka. Wyłoniono już najkorzystniejsze oferty w ramach pisemnego przetargu nieograniczonego. Przedmiotem sprzedaży są koparko-ładowarka Komatsu oraz koparko-spycharka Białoruś.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY w pisemnym przetargu nieograniczonym...PrzetargiGmina Wólka ogłasza pierwszy pisemny przetarg na sprzedaż używanych maszyn budowlanych stanowiących własność gminy (koparko-ładowarki)Przetarg nieograniczony - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości położonych na terenie Gminy Wólka w latach 2017-2019INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY w pisemnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż używanych maszyn budowlanych (koparko-ładowarki)Wólka, dnia 19-09-2017r.Nr sprawy: RI.2632.2.2017.TMINFORMACJAO WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYw pisemnym przetargu nieograniczonymnasprzedaż używanych maszyn budowlanych (koparko-ładowarki)Komisja przetargowa w wyniku badania i oceny ofert dla poszczególnych części przetargu wybrała jako najkorzystniejsze oferty złożone przez następujących wykonawców:Część 1.  Koparko-ładowarka Komatsu WB 97S-2Moto-Inwest Kamil Gola Spółka KomandytowaBilcza, ul. Kielecka 4, 26-026 Morawicaza cenę brutto93 480,00złCzęść 2.Koparko spycharka Białoruś MTZ-82Zdzisław Kąkol Sklep Spożywczo-Przemysłowyul. Kościelna 6, 05-077 Zakrętza cenę brutto11 508,00złUzasadnienie wyboru: Wyżej wymienieni oferenci wpłacicli wadium i zaproponowali najwyższe ceny dla każdej maszyny.W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty zabezpieczone wadium:NrNazwaAdresCena KomatsuCena Białoruś1Moto-Inwest Kamil GolaSpółka KomandytowaBilcza, ul. Kielecka 4,26-026 Morawica93 480,00 zł11 100,00 zł2P.P.U.H. Stanisław Wielgopolaninul. Przemysłowa 141,08-410 Wola Rębkowska89 001,00 zł3Kilian-Trans Sebastian Kilianul. Norwida 3a,57-500 Bystrzyca Kłodzka88 200,00 zł4BAN-PAW Banaszek Pawełul. Płonki 221,24-170 Kurów83 500,00 zł5AGROMAR Mariusz Woźniakul. Wiejska 134,26-400 Przysucha83 370,00 zł6PPHU A2-BUD Piotr Drobenkaul. Zaremby 22,62-740 Tuliszków79 400,00 zł7Zdzisław KąkolSklep Spożywczo-Przemysłowyul. Kościelna 6,05-077 Zakręt78 200,00 zł11 508,00 złOprócz wyżej wymienionych w postępowaniu złożono jeszcze 3 oferty nie zabezpieczone wadium, które zostały odrzucone.ZałącznikiInformacja o wyborze oferty -sprzedaż używanych maszyn budowlanych238.7KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:19 września 2017 15:18Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:194919 września 2017 15:20(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.19 września 2017 15:18(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_oferty_sprzedaz_uzywanych_maszyn_budowlanych.pdf ] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)19 września 2017 15:18(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Część 1. Koparko-ładowarka Komatsu WB 97S-2

    Sprzedaż używanej koparko-ładowarki marki Komatsu WB 97S-2.

  2. Część 2: Część 2. Koparko spycharka Białoruś MTZ-82

    Sprzedaż używanej koparko-spycharki Białoruś MTZ-82.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Sprzedaż używanych maszyn budowlanych (koparko-ładowarki) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne