Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań w ramach projektów Mobilny LOF i Zielony LOF
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Turka, Łuszczów Pierwszy, Jakubowice Murowane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla dwóch zadań: przebudowy dróg i węzła przesiadkowego w Turce i Łuszczowie Pierwszym (projekt Mobilny LOF) oraz budowy ścieżki ekologicznej z infrastrukturą turystyczną (projekt Zielony LOF).
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiOdpowiedź na zapytanie o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia...PrzetargiPrzetarg Nieograniczony - Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań: 1) Przebudowa ul. Dębowej i Świerkowej w Turce wraz z wykonaniem węzła przesiadkowego i przebudową skrzyżowania z drogą krajową nr 82 oraz przebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOF 2) Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony [link dostępny w aplikacji]RMACJE PUBLIKOWANE PO OTWARCIU OFERT - Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań: 1) Przebudowa ul. Dębowej i Świerkowej w Turce wraz z wykonaniem węzła przesiadkowego i przebudową skrzyżowania z drogą krajową nr 82 oraz przebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOF 2) Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu ZielonOdpowiedź na zapytanie o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia - Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań: 1) Przebudowa ul. Dębowej i Świerkowej w Turce wraz z wykonaniem węzła przesiadkowego i przebudową skrzyżowania z drogą krajową nr 82 oraz przebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajJakubowice Murowane, 16-06-2017r.RI.271.5.2017.TMOdpowiedź na zapytanie o wyjaśnienietreści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.Dotyczy: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań:1) Przebudowa ul. Dębowej i Świerkowej w Turce wraz z wykonaniem węzła przesiadkowego i przebudową skrzyżowania z drogą krajową nr 82 oraz przebudowa drogi gminnej nr 112470L w Łuszczowie Pierwszym wraz z przebudową drogi krajowej nr 82 w ramach projektu Mobilny LOF2) Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą informacyjno-turystyczną w ramach projektu Zielony LOF.Na podstawie art. 38 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że dnia14-06-2017r. otrzymał drogą elektroniczną od wykonawcy zapytania dotyczące treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ). Poniżej zamieszczone są pytania zadane przez wykonawcę oraz odpowiedzi udzielone przez zamawiającego.Pytanie nr 1.„Czy dla zadania w miejscowości Turka i Łuszczów należy przewidzieć oświetlenie, które zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999r w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie /Dz. u. z 2016 r., poz 124 ze zm./ jest wymagane?”.Odpowiedź.Należy przewidzieć rozwiązania, które są obowiązkowe z punktu widzenia prawa.Pytanie nr 2.„Prosimy o podanie wymagań (wysokość, rodzaj materiału, wejście po schodach/drabinie itd.) dotyczących wieży widokowej, o której mowa w zadaniu 2”Odpowiedź.Wieża widokowa o konstrukcji stalowej, zadaszona, podłoga tarasu widokowego na wysokości co najmniej 6m powyżej poziomu gruntu, taras widokowy mogący pomieścić jednocześnie co najmniej 10osób, wejście po schodach.Podstawa prawna:Art. 38 ust. 1, ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.).ZałącznikiOdpowiedź na zapytanie nr 1 - dokumentacja projektowa246.44KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:16 czerwca 2017 09:20Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:143516 czerwca 2017 09:36(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedz_na_zapytanie_nr_1__dokumentacja_projektowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)16 czerwca 2017 09:32(Tomasz Misiura) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)16 czerwca 2017 09:30(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.więcej »16 czerwca 2017 09:20(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Przebudowa ul. Dębowej i Świerkowej w Turce oraz drogi w Łuszczowie Pierwszym
Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy dróg, wykonania węzła przesiadkowego i skrzyżowania z drogą krajową nr 82.
Część 2: Wykonanie ścieżki ekologicznej wraz z małą infrastrukturą
Opracowanie dokumentacji projektowej dla ścieżki ekologicznej z infrastrukturą informacyjno-turystyczną.
Dokumenty (1)
- Odpowiedź na zapytanie nr 1 - dokumentacja projektowa246.44KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.