Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetarg
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na zakup nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem. Zamawiający przewidział na realizację 353 495,85 zł netto. W dokumentacji widoczne są informacje z otwarcia ofert dwóch wykonawców (Interhandler Spółka z o.o. oraz Tech-Ekspert Południe Paweł Kalita).
Kluczowe wymagania
- Termin wykonania: 20 dni (dla jednej z ofert)
- Gwarancja i serwis (parametry w ofertach)
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiINFORMACJE Z OTWARCIA OFERT - Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych...PrzetargiOdpowiedź na zapytanie o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz ogłoszenie o zmianie ogłosznia- Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetargPrzetarg nieograniczony - Modernizacja ujęcia wody w Wó[link dostępny w aplikacji]RMACJE Z OTWARCIA OFERT - Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetargJakubowice Murowane, 30-03-2017r.Numer sprawy: RI.271.3.2017.TMINFORMACJE Z OTWARCIA OFERTDotyczy: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pod nazwąZakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetargDziałając na podstawie art. 86 ust. 5 Prawa zamówień publicznych Zamawiający zamieszcza na stronie internetowej następujące informacje:Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 353495,85zł.Informacje o ofertach:WykonawcaINTERHANDLER SPÓŁKA z o.o.Tech-Ekspert PołudniePaweł KalitaAdres87-100 Toruń, Wapienna 637-450 Stalowa Wola, ul. Władysława Grabskiego 14Cena oferty404 670,00 zł366 540,00 złVAT23%23%Termin wykonania20 dni5 dniokres gwarancji36 mies.24 mies.Termin płatności30 dni30 dniKoszty serwisowania maszyny w okresie pierwszych 3000motogodzin i pierwszych 2 lat29310,00zł25845,00złOdległość do najbliższego autoryzowanego warsztatu naprawczego14 km110 kmFiltr cząstek stałych DPFbrakjestBlokada zamiennika momentu obrotowego przy szybkiej jeździejestbrakRok produkcji maszyny20172016Klimatyzacja kabinyjestbrakKabina spełniająca normy bezpieczeństwa ROPS/FOPSTAKTAKZałącznikiINFORMACJE Z OTWARCIA OFERT - Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetarg200.11KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:30 marca 2017 15:05Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:143830 marca 2017 15:10(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.30 marca 2017 15:09(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [informacje_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)30 marca 2017 15:05(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem
Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z niezbędnym osprzętem.
Dokumenty (1)
- INFORMACJE Z OTWARCIA OFERT - Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki na równych kołach wraz z osprzętem - drugi przetarg200.11KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.