Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży (etap I)
Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Świdnik Duży, gmina Wólka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy budowy drogi gminnej klasy D w miejscowości Świdnik Duży (gmina Wólka). Inwestycja obejmuje dwa odcinki o łącznej długości 1,51 km. Postępowanie zostało zakończone wyborem oferty Skanska S.A. na podstawie kryterium ceny.
Treść ogłoszenia
Strona głównaPrzetargiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej...PrzetargiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Modernizacja - Przebudowa drogi wewnętrznej położonej na działce nr ew. 1234 w m. Turka od km 0+011,00 do km 0+615,[link dostępny w aplikacji]RMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Wykonanie nakładek asfaltowych na odcinkach dróg gminnych w Turce, Rudniku i ŁysakowieINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka (etap I) na odcinkach: 1) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+776,00 2) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+737,90 o łącznej długości 1,51 km realizowana w ramach indywidualnego projektu kluczowego: BUDOWA DROGI GMINNEJ OBSŁUGUJĄCEJ PORT LOTNICZY LUBLIN S.A. W MIEJSCOWOŚCI ŚWIDNIK DUŻYWólka, dnia 11-08-2014r.Numer sprawy:[link dostępny w aplikacji]RMACJAO WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTYdot.:postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.Nazwa zadania:Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka (etap I) na odcinkach:1) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+776,002) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+737,90 o łącznej długości 1,51 km realizowana w ramach indywidualnego projektu kluczowego: BUDOWA DROGI GMINNEJ OBSŁUGUJĄCEJ PORT LOTNICZY LUBLIN S.A. W MIEJSCOWOŚCI ŚWIDNIK DUŻY.1. Działając na podstawie art. 92 ust. 2 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu w trybie przetargu nieograniczonego dotyczącym zamówienia publicznego pod nazwą:„Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka (etap I) na odcinkach:1) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+776,00,2) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+737,90 o łącznej długości 1,51 km realizowana w ramach indywidualnego projektu kluczowego: BUDOWA DROGI GMINNEJ OBSŁUGUJĄCEJ PORT LOTNICZY LUBLIN S.A. W MIEJSCOWOŚCI ŚWIDNIK DUŻY”wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:Skanska S.A.01-518 Warszawa, ul. Gen. J. Zajączka 9Uzasadnienie wyboru: Oferta najtańsza, nie podlegająca odrzuceniuPodstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp.Jedynym kryterium oceny była cena.Liczba ofert złożonych : 6.W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:Numer ofertyFirma (nazwa) lub nazwisko orazadres wykonawcyLiczba pkt w kryterium ceny(Oferta najtańsza)x100/Oferta badana1Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Kolejowa 28adres do korespondencji:20-234 Lublin ul. Mełgiewska 38B77,562WOD-BUD Sp. z o.o.23-200 Kraśnik, ul. Piłsudskiego 12/185,913Przedsiębiorstwo IGORD Jerzy Podgórski20-711 Lublin, ul. Tatiany 4,adres do korespondencji:24-220 Niedrzwica Duża, ul. Spółdzielcza 1c98,364Skanska S.A.01-518 Warszawa, ul. Gen. J. Zajączka 91005Lubelskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.20-228 Lublin ul. Zawieprzycka 390,786Konsorcjum firm:Lider - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów S.A., 37-110 Żołynia, ul. Białobrzeska 159Partner - Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. w Kraśniku, 23-200 Kraśnik, ul. Kolejowa 691,62Podstawa prawna:Art. 91 ust. 1, art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2013 poz. 907 z póź. zm.).Miejsce publikacji: 1) Tablica ogłoszeń.2) Strona internetowa.3) A/a.ZałącznikiInformacja o wyborze najkorzystniejszej oferty305.3KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 sierpnia 2014 15:09Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:173911 sierpnia 2014 15:35(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.11 sierpnia 2014 15:14(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wybor_oferty__tablica.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 sierpnia 2014 15:09(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka (etap I)
Budowa drogi gminnej klasy D na dwóch odcinkach o łącznej długości 1,51 km.
Dokumenty (1)
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty305.3KBpdfPobierz
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.