Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA (etap I)

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Świdnik Duży, gmina Wólka
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przetarg na budowę drogi gminnej klasy D w miejscowości Świdnik Duży (gmina Wólka), obsługującej Port Lotniczy Lublin SA. Inwestycja obejmuje dwa odcinki o łącznej długości 1,51 km. Dokumentacja zawiera zawiadomienie o zmianie w SWZ dotyczącej wymogu posiadania uprawnień specjalności konstrukcyjno-budowlanej przez osoby wykonujące zamówienie.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiZawiadomienie o dokonaniu zmiany treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia...PrzetargiOdpowiedź na zapytanie o wyjaśnienie treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia - Przebudowa budynku remizy w Pliszczynie pełniącego funkcje kulturalno-społeczne z wykorzystaniem rozwiązań prośrodowiskowych i utworzeniem inkubatora przedsiębiorczościPrzetarg Nieograniczony - Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA w miejscowości Świdnik Duży, gmina Wólka (etap I) na odcinkach: 1) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+776,00 2) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+737,90 o łącznej długości 1,51 km realizowana w ramach indywidualnego projektu kluczowego: BUDOWA DROGI GMINNEJ OBSŁUGUJĄCEJ PORT LOTNICZY LUBLIN S.A. W MIEJSCOWOŚCI ŚWIDNIK DUŻYZawiadomienie o dokonaniu zmiany treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia - Przebudowa budynku remizy w Pliszczynie pełniącego funkcje kulturalno-społeczne z wykorzystaniem rozwiązań prośrodowiskowych i utworzeniem inkubatora przedsiębiorczości.Wólka, 14-07-2014r.RI.271.10.2014.TMZawiadomienie o dokonaniu zmianytreści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.Dotyczy: Przebudowa budynku remizy w Pliszczynie pełniącego funkcje kulturalno-społeczne z wykorzystaniem rozwiązań prośrodowiskowych i utworzeniem inkubatora przedsiębiorczości.Na podstawie art. 38 ust.4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2013 r. poz. 907 z późn. zm.) Zamawiający zawiadamia,że w załączniku nr 4  do specyfikacji istotnych warunków zamówienia załączniku „Oświadczenie że osoby, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, posiadają wymagane uprawnienia” poprawiono błąd polegający na zamianie zwrotu „specjalności drogowej”na zwrot „specjalności konstrukcyjno-budowlanej”.Wykonawcy zobowiązani są do dołączenia do oferty oświadczenia zgodnego z poprawionym wzorem.Prawidłowy wzór oświadczenia został dołączony do niniejszego  zawiadomienia.Podstawa prawna: Art. 38 ust.4ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2013  poz. 907 z póź. zm.).Otrzymują: 1) Wykonawcy którym przekazano specyfikację istotnych warunków zamówienia.2) Strona internetowa.3) A/a.ZałącznikiZał 4 - Poprawione oświadczenie o uprawnieniach osób26KBdocPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:14 lipca 2014 15:41Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:132414 lipca 2014 15:41(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.14 lipca 2014 15:41(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zal_4__poprawione_oswiadczenie_o_uprawnieniach_osob.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)14 lipca 2014 15:41(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Budowa drogi gminnej klasy D (odcinek 1) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+776,00

    Budowa drogi gminnej klasy D w ramach etapu I inwestycji.

  2. Część 2: Budowa drogi gminnej klasy D (odcinek 2) od km rob. 0+000,00 do km rob. 0+737,90

    Budowa drogi gminnej klasy D w ramach etapu I inwestycji.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie

Budowa drogi gminnej klasy D obsługującej Port Lotniczy Lublin SA (etap I) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne