Zakup energii elektrycznej

Zamawiający: URZĄD GMINY WÓLKA, Jakubowice Murowane (województwo lubelskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Gmina Wólka (obiekty gminy)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na zakup energii elektrycznej dla obiektów Gminy Wólka na rok 2014. Szacowane zapotrzebowanie wynosi 768 127 kWh. Postępowanie prowadzone w trybie licytacji elektronicznej. Kryterium oceny: najniższa cena brutto. Wymagane doświadczenie w dostawach energii (min. dwie dostawy po 380 000 kWh każda). Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona głównaPrzetargiZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ - w trybie licytacji elektronicznejPrzetargiINFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - Dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Wólka do szkół w roku szkolnym 2013-2014dostawa całodziennego wyżywienia dla dzieci 3-4 letnich w Filiach Przedszkola Samorządowego w Turce w Sobianowicach, Pliszczynie i Łuszczowie w ramach projektów pt.: Stokrotka w Sobianowicach - Nr projektu: POKL.09.01.01-06-124/12, Pliszka w Pliszczynie - Nr projektu: POKL.09.01.01-06-023/13 i Przedszkole w Łuszczowie - Nr projektu: POKL.09.01.01-06-022/13 realizowanych przez Gminę Wólka / Zespół Publicznych Jednostek Oświatowych w Turce w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program OperaZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ - w trybie licytacji elektronicznejZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ - w trybie licytacji elektronicznejZałącznikizawiadomienie_o_wyborze_oferty.jpg125.76KBjpgPobierzodpowiedzi_na_zapytania_do_siwz_13092013_gmina_wolka_str_1.jpg251.73KBjpgPobierzodpowiedzi_na_zapytania_do_siwz_13092013_gmina_wolka_str_2.jpg295.54KBjpgPobierzogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf90.07KBpdfPobierzogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf43.03KBpdfPobierzogloszenie_o_zamowieniu_platforma_licytacji_elektronicznych.pdf82.74KBpdfPobierzszczegolowy_opis_przedmiotu_zamowienia.doc254KBdocPobierzwzor_wniosku.doc29.5KBdocPobierzoswiadczenie_o_braku_podstaw_do_wykluczenia.doc29.5KBdocPobierzoswiadczenie_o_przynaleznosci_do_grupy_kapitalowej.doc29.5KBdocPobierzoswiadczenie_o_spelnienie_warunkow.doc31.5KBdocPobierzwykaz_dostaw.doc37KBdocPobierzpotwierdzenie_nalezytego_wykonania_zamowienia.doc29.5KBdocPobierzprojekt_umowy.pdf82.24KBpdfPobierzzalacznik_nr_1_do_projektu_umowy.pdf82.95KBpdfPobierzzalacznik_nr_2_do_projektu_umowy__pelnomocnictwo.pdf120.43KBpdfPobierzRejestr zmianData wprowadzenia dokumentu do BIP:11 września 2013 12:38Dokument wprowadzony do BIP przez:Tomasz MisiuraIlość wyświetleń:188026 września 2013 13:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)więcej »26 września 2013 13:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:45(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:44(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)26 września 2013 13:43(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:14(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_zapytania_do_siwz_13092013_gmina_wolka_str_2.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)13 września 2013 15:13(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_zapytania_do_siwz_13092013_gmina_wolka_str_1.jpg] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:37(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_o_spelnienie_warunkow.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)11 września 2013 13:29(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.11 września 2013 13:29(Tomasz Misiura) - Opublikowanie dokumentu.11 września 2013 13:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:03(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 13:02(Tomasz Misiura) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:59(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_do_projektu_umowy__pelnomocnictwo.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:58(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_do_projektu_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:57(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wzor_wniosku.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:57(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [wykaz_dostaw.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [szczegolowy_opis_przedmiotu_zamowienia.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:56(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [projekt_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:53(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [potwierdzenie_nalezytego_wykonania_zamowienia.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_o_przynaleznosci_do_grupy_kapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:52(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_o_braku_podstaw_do_wykluczenia.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:50(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_platforma_licytacji_elektronicznych.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zmianie_ogloszenia.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:49(Tomasz Misiura) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu_bzp.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)11 września 2013 12:38(Tomasz Misiura) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup energii elektrycznej

    Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Gminy Wólka na okres od 01.01.2014 do 31.12.2014.

Dokumenty (13)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznelubelskie