Dostawa sprzętu i wyposażenia kuchennego dla ZS i PO w Horyńcu-Zdroju
Zamawiający: URZĄD GMINY HORYNIEC ZDROJ, Horyniec-Zdrój (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż i szkolenie z obsługi fabrycznie nowego sprzętu kuchennego dla szkoły. Realizacja obejmuje również sprawdzenie przyłączy. Kryteria wyboru: cena (35%), okres gwarancji (25%), doświadczenie w programie 'Posiłek w szkole i w domu' (20%) oraz czas realizacji (20%).
Kluczowe wymagania
- Brak wykluczeń
- Kompetencje
- Wypełniony formularz asortymentowo-cenowy
- Oświadczenie o braku powiązań z Zamawiającym
- Pełnomocnictwo (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na: dostawę sprzętu i wyposażenia kuchennego dla Zespółu Szkół...
Przetargi
I publiczny nieograniczony przetarg ustny na dzierżawę gruntów mienia komunalnego będących własnością Gminy Horyniec-Zdrój na cele rolnicze
Wykaz nr 1 z dnia 13 czerwca 2026 roku
Zapytanie ofertowe na: dostawę sprzętu i wyposażenia kuchennego dla Zespółu Szkół i Placówek Oświatowych w Horyńcu-Zdroju
Załączniki
SP Horyniec-Zdrój Zaproszenie do złożenia oferty 2026-sig
247.09
KB
Pobierz
SP Horyniec-Zdrój Formularz ofertowy (Załącznik 1) 2026
150.95
KB
Pobierz
SP Horyniec-Zdrój Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik 2)
146.09
KB
Pobierz
SP Horyniec-Zdrój Wzór Umowy (Załącznik 3) 2026
206.52
KB
Pobierz
Rejestr zmian
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
11 sierpnia 2026 13:37
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Mateusz Hejnowicz
Ilość wyświetleń:
75
11 sierpnia 2026 13:39
(
Mateusz Hejnowicz
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Dodanie załącznika [sp_horyniec-zdroj___zaproszenie_do_zlozenia_oferty_2026-sig.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Dodanie załącznika [sp_horyniec-zdroj___wzor_umowy_zalacznik_3_2026.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Dodanie załącznika [sp_horyniec-zdroj___formularz_ofertowy_zalacznik_1_2026.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Dodanie załącznika [sp_horyniec-zdroj___formularz_asortymentowo-cenowy_zalacznik_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 sierpnia 2026 13:37
(
Mateusz Hejnowicz
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu i wyposażenia kuchennego
Dostawa, montaż, rozładunek i przygotowanie do użytku fabrycznie nowego sprzętu kuchennego wraz ze szkoleniem.
Dokumenty (4)
- SP Horyniec-Zdrój Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik 2)146.09KBpdfPobierzpdf
- SP Horyniec-Zdrój Formularz ofertowy (Załącznik 1) 2026150.95KBpdfPobierzpdf
- SP Horyniec-Zdrój Wzór Umowy (Załącznik 3) 2026206.52KBpdfPobierzpdf
- SP Horyniec-Zdrój Zaproszenie do złożenia oferty 2026-sig247.09KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.