Zakup koparko-ładowarki

Zamawiający: Urząd Gminy Bierawa, Bierawa (województwo opolskie)

Budżet gminy Bierawa 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Bierawa
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki (rok produkcji 2026) dla Gminy Bierawa. Wymagane jest posiadanie doświadczenia w dostawach maszyn o wartości min. 400 tys. zł każda (2 dostawy w ciągu ostatnich 3 lat). Dostawa obejmuje transport, osprzęt oraz szkolenie operatorów. Wymagany serwis w promieniu 110 km od siedziby zamawiającego.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zakup koparko-ładowarki

Zakup koparko-ładowarki

Ogłoszenie o zamówieniu

:

Ogłoszenie o zamówieniu (PDF | 122,61KB)

Termin składania ofert: 25.08.2026 r. godz. 11:00

Miejsce składania ofert:

platforma e-zamówienia

Identyfikator postępowania:

ocds-148610-c2c80e69-165f-4650-989a-c94b2acbf43d

Specyfikacja warunków zamówienia:

Specyfikacja Warunków Zamówienia koparka (DOC | 345,50KB)

Dokumenty postępowania dostępne są pod adresem:

[link dostępny w aplikacji]

Zapytania do specyfikacji warunków zamówienia:

1.

Wyjaśnienia Specyfikacji Warunków Zamówienia-sig (PDF | 179,00KB)

-

Załącznik nr 9 do swz aktualny 19.08.2026 (PDF | 156,15KB)

-

Załącznik nr 9 do swz aktualny 19.08.2026 (DOCX | 26,98KB)

Części zamówienia (2)

  1. Część 1: Zakup koparko-ładowarki

    Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki (rok produkcji 2026) wraz z osprzętem, szkoleniem operatorów i transportem.

  2. Część 2: Zakup koparko-ładowarki

    Zakup fabrycznie nowej koparko-ładowarki (rok produkcji 2026) wraz z osprzętem, szkoleniem operatorów i transportem.

Dokumenty (13)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneopolskie