Modernizacja hali sportowej przy ul. Szanajcy 17/19
Zamawiający: dosir-waw (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- ul. Szanajcy 17/19
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja hali sportowej. Postępowanie obejmuje zamówienie podstawowe (bez szatni) oraz dwa warianty opcjonalne (modernizacja szatni na parterze i 1. piętrze). Wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji. Wymagane jest podanie okresu gwarancji oraz modelu podłogi sportowej pod rygorem odrzucenia oferty.
Kluczowe wymagania
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 5% ceny całkowitej
- Podanie okresu gwarancji (3, 4 lub 5 lat)
- Podanie nazwy producenta i modelu systemu podłogi sportowej (rygor odrzucenia)
- Złożenie oferty przez Platformę zakupową
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DOSiR.DUZ.26.5.2026.DM
Numer postępowania DOSiR.DUZ.26.5.2026.DM
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (3)
Część 1: Modernizacja hali sportowej przy ul. Szanajcy 17/19 bez zespołów szatniowo-sanitarnych na parterze i pierwszym piętrze (zamówienie podstawowe)
Modernizacja hali sportowej (zakres podstawowy) bez szatni.
Część 2: Modernizacja zespołu szatniowo-sanitarnego na parterze (zamówienie opcjonalne)
Opcjonalna modernizacja szatni na parterze.
Część 3: Modernizacja zespołu szatniowo-sanitarnego na pierwszym piętrze (zamówienie opcjonalne)
Opcjonalna modernizacja szatni na pierwszym piętrze.
Dokumenty (11)
- SWZ DOSiR.DUZ.26.5.2026.DM.pdfpdf
- Dokumentacja techniczna.zipzip
- Załączniki do swz.zipzip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Załącznik nr 3 Formularz oferty.docxdocx
- Wyjaśnienie treści swz - 19.08.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie i zmiana treści swz - 20.08.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie i zmiana treści swz - 21.08.2026.pdfpdf
- Projekt istniejącej wentylacji.zipzip
- Wyjaśnienie i zmiana treści swz - 01.09.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.