Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe KS RADLNA
Zamawiający: Urząd Gminy Tarnów, Tarnów (województwo małopolskie)
Budżet gminy Tarnów 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Radlna (Boisko KS Radlna)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie, dostawę i montaż dwóch profesjonalnych wiat dla zawodników rezerwowych na boisku w miejscowości Radlna. Każda wiata ma pomieścić 13 osób, posiadać poszycie z poliwęglanu 6mm, siedziska z oparciem oraz napisy „GOSPODARZE” i „GOŚCIE”. Kryterium wyboru to najniższa cena brutto. Wymagana 36-miesięczna gwarancja.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja min. 36 miesięcy
- Montaż do przygotowanego podłoża
Treść ogłoszenia
Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe "KS RADLNA" w miejscowości Radlna -GK.271.26.2026
Data publikacji
: 2026-08-18
Rodzaj zamówienia:
Dostawa, Roboty budowlane
Tryb zamówienia:
zamówienie publiczne poniżej kwoty określonej w art. 2 ust. 1 ustawy pzp
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH
NA WYKONANIE ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI NETTO PONIŻEJ 170 000 netto
I. Nazwa i adres Zamawiającego:
Gmina Tarnów z siedzibą w Tarnowie
ul. Krakowska 19, 33-100 Tarnów
tel. 14/688-01-15 lub 43
fax. 14/688-01-30
II. Nazwa przedmiotu zamówienia:
Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe "KS RADLNA" w miejscowości Radlna,
Gmina Tarnów.
III. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz montaż dwóch (2) sztuk profesjonalnych wiat dla zawodników rezerwowych. Każda wiata zostanie zaprojektowana i wykonana z dbałością
o najwyższa trwałość, estetykę oraz bezpieczeństwo użytkowania.
Miejsce wykonania prac – Boisko „KS Radlna„ w miejscowości Radlna.
Specyfikacja techniczna jednej wiaty
• Pojemność: 13 miejsc siedzących.
• Konstrukcja nośna: Wykonana z wysokiej jakości stalowego profilu zamkniętego
o wymiarach 60x40x2, precyzyjnie walcowanego.
• Zabezpieczenie antykorozyjne: Konstrukcja stalowa ocynkowana ogniowo,
a następnie malowana proszkowo na kolor uzgodniony bezpośrednio
z Zamawiającym (wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne).
• Poszycie (dach oraz ściany): Poliwęglan komorowy o gr. min 6mm charakteryzujący się wysoką odpornością na uderzenia, filtrujący promieniowanie UV oraz w pełni odporny na zmienne warunki atmosferyczne.
• Siedziska: Każdy boks wyposażony w 13 niezależnych, pojedyńczych siedzisk stadionowych z oparciem o wys min. 36cm.
• Napisy: Wiaty powinny posiadach napisy "GOSPODARZE" i "GOŚCIE"
• Gwarancja: Wymagana gwarancja min. 36 miesiące.
• Montaż: Montaż wiat do przygotowanego przez zamawiającego podłoża (beton/kostka/płtyki chodnikowe)
• Kolorystyka siedzisk: Do wyboru przez Zamawiającego spośród palety barw:
◦ Czerwone 🔴
◦ Niebieskie 🔵
◦ Żółte 🟡
◦ Zielone 🟢
IV. Termin realizacji zamówienia:
Od dnia podpisania umowy do dnia 09.10.2026 r.
V. Kryterium oceny oferty:
1. Jedynym kryterium oceny oferty jest najniższa cena brutto za całość zamówienia.
2. Ofertę należy sporządzić wypełniając formularz ofertowy (zał. Nr 1). W załączonym formularzu ofertowym należy ponadto podać cenę brutto ogółem oferty.
VI. Dodatkowe informacje:
1. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Tarnów pok. 103, tel. 14 688-01-15 lub 43.
VII. Miejsce i termin składania i otwarcia ofert.
1. Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w Urzędzie Gminy Tarnów ul. Krakowska 19 na Dzienniku podawczym w terminie do dnia 27.08.2026 r. do godz. 10:00 w zaklejonej kopercie opisanej: „Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe "KS RADLNA
w miejscowości Radlna, Gmina Tarnów” lub w formie elektronicznej (oferta
w formacie .pdf zabezpieczona hasłem) na adres e-mailowy:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
do tego samego dnia i godziny. Hasło należy udostępnić do godz. 10:30 w osobnym e-mailu lub telefonicznie. W temacie wiadomości proszę wpisać: „Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe "KS RADLNA" w miejscowości Radlna, Gmina Tarnów”.
2. Otwarcie ofert nastąpi w tym samym dniu, godz. 10:30 w siedzibie Zamawiającego, I piętro, pok. 103.
VIII. Załączniki:
1. Wzór oferty – załącznik nr 1.
2. Projekt umowy – załącznik nr 2.
3. Przykładowa wiata stadionowa – załącznik nr 3.
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup wiat stadionowych na boisko sportowe KS RADLNA
Wykonanie, dostawa i montaż dwóch sztuk profesjonalnych wiat dla zawodników rezerwowych.
Dokumenty (4)
- wzór umowy - załącznik nr 2odt43428
- przykładowa wiata - załącznik nr 3docx231407
- skanpdf103882
- wzór ofery - załącznik nr 1odt34867
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.