Sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych w Rzepinie
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI RZEPIN, Rzepin (województwo lubuskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Rzepin, ul. Jana Kochanowskiego
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Burmistrz Rzepina ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dwóch działek gruntowych niezabudowanych w Rzepinie (ul. Jana Kochanowskiego). Przetarg odbędzie się 16.06.2026 r. Działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nie są uzbrojone, ale w pobliżu znajdują się media. Cena wywoławcza to 153 450 zł i 134 250 zł. Wadium wynosi ok. 10% ceny.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium na konto Urzędu Miejskiego w Rzepinie do 11.06.2026 r.
- Przedłożenie dowodu tożsamości oraz wypisu z KRS/rejestru działalności (dla firm)
- Cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na nabycie nieruchomości (jeśli wymagane)
- Pokrycie kosztów umowy notarialnej przez nabywcę
Treść ogłoszenia
Wczytywanie...
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowych w Rzepinie
Sprzedaż dwóch działek niezabudowanych (0,1023 ha i 0,0895 ha) w Rzepinie, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki nieuzbrojone, z dostępem do mediów w odległości ok. 110-260 m.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o IV przetargu nieograniczonym - 16.06.2026 r..pdf205.18 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.