Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu laboratoryjnego z zakresu serologii
Zamawiający: szpitalgrochowski (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup i dostawę odczynników oraz materiałów zużywalnych do serologii wraz z dzierżawą sprzętu laboratoryjnego (analizatorów). Postępowanie przyspieszone ze względu na konieczność zapewnienia ciągłości pracy laboratorium. Zamawiający nie przewiduje podziału na części ze względu na wymóg kompatybilności sprzętu z odczynnikami. Wymagane wysokie doświadczenie (2 zamówienia po min. 2 mln zł brutto).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie/wykonywanie w ciągu ostatnich 3 lat min. 2 zamówień (umów) o wartości min. 2 000 000 zł brutto każde
- Przedmiot doświadczenia: dostawy odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą sprzętu (analizatora)
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny lub pieczęć elektroniczna
- Złożenie przedmiotowych środków dowodowych (katalogi, instrukcje, specyfikacje)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZPU/53/2026
Numer postępowania ZPU/53/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa odczynników laboratoryjnych, materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu laboratoryjnego z zakresu serologii
Zakup i dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych do serologii oraz dzierżawa sprzętu laboratoryjnego (analizatorów).
Dokumenty (14)
- 2026-OJS158-00571096-pl-ts.pdfpdf
- SWZ ZPU 53 2026 podpisane.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy ZPU 53 2026_v2.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortynetowo-cenowy ZPU 53 2026.xlsxls
- Załącznik nr 2a do SWZ - OPZ ZPU 53 2026 v3_ICT.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ - JEDZ ZPU 53 2026_v2.docdoc
- Załącznik nr 3a do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy ZPU 53 2026_v2.docxdocx
- Załącznik nr 3b do SWZ - oświadczenie sankcyjne podmiotu udost. zasoby ZPU 53 2026_v2.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projekt umowy ZPU 53 2026 podpisane.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie art. 108 ZPU 53 2026.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 125 ZPU 53 2026.pdfpdf
- 2026-OJS166-00595131-pl-ts.pdfpdf
- P3 - Modyfikacja treści SWZ ZPU 53 2026 28.08.2026.pdfpdf
- mod. 28.08.2026 SWZ ZPU 53 2026_v2.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.