Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie instalacji klimatyzacji (zaprojektuj i wybuduj) oraz serwis w OPS Gliwice
Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Gliwice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Gliwice, lokalizacje Ośrodka Pomocy Społecznej
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje kompleksowe prace w formule 'zaprojektuj i wybuduj' (dobór, dostawa, montaż klimatyzacji i zasilania elektrycznego) oraz 5-letni serwis urządzeń w lokalizacjach OPS Gliwice. W zakres wchodzi także relokacja i transport istniejących jednostek. Obowiązkowa wizja lokalna w sierpniu 2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 11 200,00 PLN
- Polisa OC: min. 1 000 000,00 zł
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane (montaż klimatyzacji) min. 300 tys. zł brutto każda LUB 1 robota (min. 80 jednostek w budynku użyteczności
Treść ogłoszenia
2026-Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji klimatyzacji w formule "zaprojektuj i wybuduj" w lokalizacjach Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach | Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji] | Termin składania ofert: 02-09-2026 o godzinie 9:00 | 2026-Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji klimatyzacji w formule "zaprojektuj i wybuduj" w lokalizacjach Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Podstawowe informacje o zamówieniu: Nazwa zamówienia 2026-Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie instalacji klimatyzacji w formule "zaprojektuj i wybuduj" w lokalizacjach Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Adres strony prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Termin składania ofert 02-09-2026 o godzinie 9:00 Rodzaj zamówienia robota budowlana Tryb postępowania tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji) Wartość szacunkowa powyżej 170 000 zł do 5 404 000€ Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal - postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie
Części zamówienia (2)
Część 1: Zaprojektuj i wybuduj: instalacja klimatyzacji i zasilania
Opracowanie dokumentacji, dobór, dostawa i montaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz wykonanie instalacji elektrycznej i prac budowlanych.
Część 2: Przegląd i serwis instalacji klimatyzacyjnej oraz relokacje
5-letni serwis nowych urządzeń, przeglądy oraz demontaż/relokacja/transport istniejących klimatyzatorów.
Dokumenty (2)
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[18082026_091102]html
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[18082026_091102]pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.