Świadczenie usług asystenta osobistego na rzecz osób z niepełnosprawnościami w Gliwicach
Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Gliwice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gliwice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnościami na terenie Gliwic. Postępowanie podzielone na 3 części (w tekście opisano 2). Realizacja do 31.03.2027 r. Kryteria oceny: cena (60%), doświadczenie asystentów (20%) oraz plan szkoleń (20%). Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Wymagane ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności
- Przedstawienie wykazu osób wraz z kwalifikacjami i uprawnieniami
- Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamówienia
Treść ogłoszenia
2026 - (2) Świadczenie usług asystenta osobistego na rzecz osób z niepełnosprawnościami zamieszkujących na terenie miasta Gliwice | Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji] | Termin składania ofert: 26-08-2026 o godzinie 9:00 | 2026 - (2) Świadczenie usług asystenta osobistego na rzecz osób z niepełnosprawnościami zamieszkujących na terenie miasta Gliwice Podstawowe informacje o zamówieniu: Nazwa zamówienia 2026 - (2) Świadczenie usług asystenta osobistego na rzecz osób z niepełnosprawnościami zamieszkujących na terenie miasta Gliwice Adres strony prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Termin składania ofert 26-08-2026 o godzinie 9:00 Rodzaj zamówienia usługa Tryb postępowania tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji) Wartość szacunkowa powyżej 170 000 zł do 750 000€ (usługi społeczne) Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal - postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (jeżeli dotyczy). Ogłoszenia Nazwa pliku Data publikacji Osoba publikująca Ogloszenie_o_
Części zamówienia (3)
Część 1: Część 1 – usługi asystenckie
Świadczenie usług asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnościami w Gliwicach.
Część 2: Część 2 – usługi asystenckie
Świadczenie usług asystenta osobistego dla osób z niepełnosprawnościami w Gliwicach.
Część 3: Część 3 – pozostałe usługi
Pozostałe części zamówienia (brak szczegółowego opisu w tekście)
Dokumenty (2)
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[18082026_113130]html
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[18082026_113130]pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.