Budowa strony internetowej dla projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa”

Zamawiający: INSTYTUT SLAWISTYKI PAN, Warszawa

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Instytut Slawistyki PAN poszukuje wykonawcy do przygotowania nowej strony internetowej w ramach projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa. Projekt współpracy wzmacniającej badania slawistyczne i ich oddziaływanie na naukę oraz społeczeństwa tzw. flanki wschodniej UE i NATO”. Postępowanie prowadzone jest w trybie rozeznania cenowego.

Treść ogłoszenia

Deklaracja dostępności

Informacje ogólne

Baza lokalowa

ORGANY

Dyrekcja

Rada Naukowa

Komisje

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Zakłady

Studia doktoranckie

Centrum Slawistycznej Informacji Naukowej

Zespół Obsługi Badań Naukowych

Wydawnictwo

Biblioteka

Zbiory Specjalne

Archiwum

Administracja

AKTY PRAWNE

Podstawy prawne funkcjonowania Instytutu

Zarządzenia Dyrektora

Regulaminy

UCHWAŁY RADY NAUKOWEJ

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

SPRAWOZDANIA

do PAN

PAN

Wydział I

PNT-01

MAJĄTEK I SPRAWOZDANIA FINANSOWE

Sprawozdania Dyrekcji

SZKOŁA DOKTORSKA Anthropos IPAN

Struktura

Regulamin

Rekrutacja

Program kształcenia

Samorząd doktorantów

POSTĘPOWANIA AWANSOWE

Postępowanie habilitacyjne

Postępowania doktorskie

Kolokwia habilitacyjne

Zawiadomienia o obronach

PRACA

Konkursy

Aktualny nabór

Wynik naboru

Oferty pracy

Archiwum konkursów i ofert pracy

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Otwarte dane i ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH

Polityka prywatności cookies

/InstytutSlawistyki/SkrytkaESP

AE:PL-50927-95194-UFJBA-24

Zapytanie ofertowe na budowę strony www do zadania Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Edytuj artykuł

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, do którego, z uwagi na wartość, nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych w zw. z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych – (t. j. Dz. U. z 2026 r. poz.793.) na usługę budowy strony internetowej.

Instytut Slawistyki PAN w ramach procedury rozeznania cenowego zaprasza do składania ofert w celu wyłonienia Oferenta do przygotowania nowej strony internetowej realizowanego zadania pt „Humanistyka dla bezpieczeństwa. Projekt współpracy wzmacniającej badania slawistyczne i ich oddziaływanie na naukę oraz społeczeństwa tzw. flanki wschodniej UE i NATO” na domenie internetowej należącej do Instytutu Slawistyki PAN.

Termin nadsyłania ofert 01.09.2026 r. godz. 12.00​

2026-08-18 14:00

, opublikował: Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Załączniki do pobrania

ZAPYTANIE OFERTOWE_strona internetowa_HdB.pdf [400 KB]

Powrót

Data wytworzenia:

2026-08-18 14:00

Autor:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Data publikacji:

2026-08-18 14:00

Osoba udostępniająca na stronie:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Data ostatniej modyfikacji:

2026-08-18

Osoba modyfikująca:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przygotowanie nowej strony internetowej projektu Humanistyka dla bezpieczeństwa

    Usługa przygotowania nowej strony internetowej dla projektu badawczego realizowanego przez Instytut Slawistyki PAN.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa strony internetowej dla projektu „Humanistyka dla bezpieczeństwa” — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne