Dostawa mrożonek owocowo-warzywnych, ryb oraz lodów w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W ZGORZELCU, Zgorzelec
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Zgorzelec, ul. Armii Krajowej 10d
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sukcesywna dostawa mrożonek (owocowo-warzywnych, ryb i lodów) na potrzeby stołówki szkolnej w Zgorzelcu. Realizacja w roku szkolnym 2026/2027. Produkty muszą być zgodne z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 16.02.2026 r. w sprawie żywienia dzieci i młodzieży. Ryby muszą być czystymi filetami bez ości i skóry, z glazurą max 5% i bez polifosforanów.
Kluczowe wymagania
- Zgodność z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16 lutego 2026 r.
- Produkty pierwszej klasy jakości, świeże, z aktualną datą ważności
- Ryby: filety bez ości, skóry i ości brzusznych, glazura max 5%
- Ryby: brak polifosforanów (E450, E451, E452) i sztucznych barwników
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 2 - mrożonki owocowo-warzywne, ryby i lody
Dostawa mrożonek owocowo-warzywnych, ryb oraz lodów na potrzeby stołówki szkolnej.
Dokumenty (5)
- zał nr 2 - mrożonki owocowo-warzywne, ryby i lody.xlsxls
- Scan zapytanie ofertowe mrożonki.pdfpdf
- Zał. nr 1 - zapytanie żywność 2026.docdoc
- Załącznik nr 3 żywność 2026.docdoc
- Załącznik nr 4 - umowa żywność 2026.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.