Dostawa sprzętu powszechnego użytku oraz wyposażenia obiektów żywienia zbiorowego
Zamawiający: 22 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Olsztynie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Olsztyn (teren kompleksu wojskowego)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu gospodarstwa domowego oraz wyposażenia obiektów gastronomicznych dla 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie. Postępowanie przewiduje opcję dodatkową. Obowiązuje zakaz wjazdu na teren wojskowy pojazdów produkowanych w Chinach (PRC/Made in China) oraz zakaz używania dronów i rejestratorów obrazu/dźwięku.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Zakaz używania pojazdów produkowanych w ChRL (PRC/Made in China) na terenie obiektu
- Zakaz używania dronów i urządzeń rejestrujących obraz/dźwięk na terenie wojskowym
- Zakaz stosowania produktów ICT o negatywnym wpływie na bezpieczeństwo (zgodnie z art. 33 ust. 4 ustawy o KCS)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa sprzętu powszechnego użytku oraz wyposażenia obiektów żywienia zbiorowego
Dostawa sprzętu gospodarstwa domowego oraz wyposażenia do obiektów gastronomicznych.
Dokumenty (15)
- ogłoszenie o zmianie.pdfpdf37.65 kB
- Zmiana treści SWZ.pdfpdf125.28 kB
- Zał nr1_3_4_-_Formularz_ofertowy_wraz_z_zalacznikami.docxdocx50.01 kB
- Zmiana terminów SWZ 07.08.2026.pdfpdf127.13 kB
- Załącznik Nr 5 _ Fromularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx39.03 kB
- PO ZMIANIE 1 formularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx38.81 kB
- SWZ.pdfpdf1452.91 kB
- ogł o zam.pdfpdf143.04 kB
- Ogłoszenie o zm 07.08.2026.pdfpdf37.65 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ - 10.08.2026.pdfpdf148.22 kB
- Załącznik Nr 2 _ Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf479.49 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ - 13.08.2026.pdfpdf126.59 kB
- ogłoszenie o zmianie z dn. 12.08.2026.pdfpdf35.44 kB
- Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf137.38 kB
- Zmiana terminów SWZ - 12.08.2026.pdfpdf125.16 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.