Sprzedaż samochodu osobowego Skoda Octavia

Zamawiający: POWIATOWY URZĄD PRACY W ŚWIDNICY, Świdnica (województwo dolnośląskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Świdnica
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Przetarg publiczny na sprzedaż samochodu osobowego marki SKODA OCTAVIA LIFTBACK TOUR PLUS 1,6 (nr rej. DSW44A5) z 2007 roku. Cena wywoławcza wynosi 3 800,00 zł netto. Wymagane wniesienie wadium w wysokości 380,00 zł. Oferty należy złożyć osobiście lub pocztą w formie pisemnej w zaklejonej kopercie.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Menu podmiotowe Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Filia w Strzegomiu Filia w Świebodzicach Menu przedmiotowe Status i forma prawna Przedmiot działalności Struktura organizacyjna Osoby sprawujące funkcje Dyrekcja - harmonogram przyjęć interesantów Podział zadań i kompetencji Nabór kandydatów do zatrudnienia Zasady naboru Załączniki Ogłoszenia naboru Wyniki naboru Kontrole zewnętrzne przeprowadzone w PUP Świdnica Zamówienia publiczne Postępowania rozpoczęte Postępowania zakończone Postępowania unieważnione Zamówienia do 170 tys. PLN Elektroniczna skrzynka podawcza Roczne sprawozdanie finansowe Ochrona sygnalistów PAI 2015 2016 Otwarte Zamknięte 2017 Ogłoszenia Ogłoszenie wyników Dostęp do informacji publicznej KFS Petycje Ogłoszenie o przetargu publicznym - sprzedaż samochodu osobowego marki: SKODA Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Ul. M. Skłodowskiej – Curie 5 58-100 Świdnica Ogłoszenie o przetargu publicznym Działając na podstawie § 9 ust. 1 pkt 1 i § 10 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz. U. z 2025 poz. 228) Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy ogłasza przetarg publiczny, przedmiotem którego jest sprzedaż samochodu osobowego marki: SKODA OCTAVIA LIFTBACK TOUR PLUS 1,6 Nr rejestracyjny DSW44A5 Sprzedający: Powiat Świdnicki – Powiatowy Urząd Pracy Z siedzibą: ul. M. Skłodowskiej – Curie 5, 58-100 Świdnica Przedmiot sprzedaży: Samochód osobowy SKODA OCTAVIA nr rejestracyjny DSW44A5, rok produkcji 2007, silnik benzynowy o pojemności 1595 cm3, VIN TMBDX41U488852516, badanie techniczne ważne do 20.11.2026 r. Przedmiot sprzedaży można obejrzeć na parkingu przed siedzibą Urzędu przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie 5 58-100 Świdnica w godzinach 8-13 (po telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny). Osobą wyznaczoną do kontaktu jest Pan Adam Elżbieciak tel. 785000204. Cena wywoławcza: 3.800,00 zł Warunki udziału w przetargu oraz wadium: Warunkiem przystąpienia do przetargu publicznego jest: złożenie oferty. Wzór formularza ofertowego stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia. wniesienie wadium w wysokości 380,00 zł tj. 10% ceny wywoławczej, w terminie do dnia 02 września 2026 r. do godziny 12:00 przelewem na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy numer 51 1560 0013 2124 0278 6000 0025, tytułem – wadium Skoda Octavia PUP.  Wadium złożone przez nabywcę zalicza się na poczet ceny. Wadium nie podlega zwrotowi, w przypadku gdy oferent, który wygra przetarg publiczny, uchyla się od zawarcia umowy sprzedaży. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały wybrane lub zostaną odrzucone, zostanie zwrócone w terminie 7 dni od dnia otwarcia ofert. Sposób złożenia i wybór oferty: Oferta powinna być sporządzona według wzoru formularza stanowiącego załącznika nr 1 do ogłoszenia. Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy ul. M. Skłodowskiej – Curie 5, 58-100 Świdnica pokój nr 10 w zaklejonej kopercie do dnia 02 września 2026 r. do godziny 12:00 lub drogą pocztową. Koperta musi być opatrzona dopiskiem „Oferta – Skoda Octavia”. Za termin złożenia oferty uważa się fizyczną obecność oferty w miejscu składania ofert. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 02 września 2026 r. o godzinie 12:30 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy pokój nr 12. Oferta jest wiążąca do dnia 02 września 2026 r. Komisja przetargowa odrzuci ofertę jeżeli: została złożona po terminie, w niewłaściwym miejscu lub przez oferenta, który nie wniósł wadium. nie zawiera danych i dokumentów wymienionych w załączniku nr 1 do ogłoszenia. Komisja przetargowa zawiadamia niezwłocznie oferenta o odrzuceniu oferty. Przetarg może się odbyć, jeżeli zostanie złożona co najmniej jedna oferta. W przypadku, gdy co najmniej dwóch oferentów zaoferuje tę samą cenę, komisja przetargowa postanowi o kontynuowaniu przetargu publicznego w formie aukcji między tymi oferentami. Oferenci zostaną wówczas powiadomieni o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji. Oferentowi, którego oferta zostanie wybrana, zostanie wskazane miejsce i termin podpisania umowy sprzedaży, której wzór stanowi załącznik nr 2 do ogłoszenia. Inne: Nabywca będzie zobowiązany do zapłaty ceny nabycia w terminie nie dłuższym niż 7 dni od zawarcia umowy sprzedaży. Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu przez nabywcę ceny nabycia. Zastrzeżenie: Organizatorowi przetargu publicznego przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, bez podania przyczyny. ekspertyza (1) (pdf, 119.28 KB, 18.08.2026) Załącznik nr 1 oferta (docx, 15.03 KB, 18.08.2026) Załącznik nr 2 umowa (docx, 17.54 KB, 18.08.2026) ogłoszenie (docx, 17.67 KB, 18.08.2026) Metadane Data publikacji : 18.08.2026 Data modyfikacji : 18.08.2026 Rejestr zmian Podmiot udostępniający informację: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Osoba udostępniająca informację: Krzysztof Bober Osoba modyfikująca informację: Krzysztof Bober Powrót do poprzedniej strony Drukuj tą stronę Generuj PDF z tej strony Dodaj do schowka Podziel się LinkedIn Podziel się na X Lubię to Facebook Powiadom o tej stronie Poprzedni Strona

Menu podmiotowe Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Filia w Strzegomiu Filia w Świebodzicach Menu przedmiotowe Status i forma prawna Przedmiot działalności Struktura organizacyjna Osoby sprawujące funkcje Dyrekcja - harmonogram przyjęć interesantów Podział zadań i kompetencji Nabór kandydatów do zatrudnienia Zasady naboru Załączniki Ogłoszenia naboru Wyniki naboru Kontrole zewnętrzne przeprowadzone w PUP Świdnica Zamówienia publiczne Postępowania rozpoczęte Postępowania zakończone Postępowania unieważnione Zamówienia do 170 tys. PLN Elektroniczna skrzynka podawcza Roczne sprawozdanie finansowe Ochrona sygnalistów PAI 2015 2016 Otwarte Zamknięte 2017 Ogłoszenia Ogłoszenie wyników Dostęp do informacji publicznej KFS Petycje Ogłoszenie o przetargu publicznym - sprzedaż samochodu osobowego marki: SKODA Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy Ul. M. Skłodowskiej – Curie 5 58-100 Świdnica Ogłoszenie o przetargu publicznym Działając na podstawie § 9 ust. 1 pkt 1 i § 10 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 października 2019 r. w sprawie szczegółowego sposobu gospodarowania składnikami rzeczowymi majątku ruchomego Skarbu Państwa (Dz. U. z 2025 poz. 228) Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy ogłasza przetarg publiczny, przedmiotem którego jest sprzedaż samochodu osobowego marki: SKODA OCTAVIA LIFTBACK TOUR PLUS 1,6 Nr rejestracyjny DSW44A5 Sprzedający: Powiat Świdnicki – Powiatowy Urząd Pracy Z siedzibą: ul. M. Skłodowskiej – Curie 5, 58-100 Świdnica Przedmiot sprzedaży: Samochód osobowy SKODA OCTAVIA nr rejestracyjny DSW44A5, rok produkcji 2007, silnik benzynowy o pojemności 1595 cm3, VIN TMBDX41U488852516, badanie techniczne ważne do 20.11.2026 r. Przedmiot sprzedaży można obejrzeć na parkingu przed siedzibą Urzędu przy ulicy M. Skłodowskiej – Curie 5 58-100 Świdnica w godzinach 8-13 (po telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny). Osobą wyznaczoną do kontaktu jest Pan Adam Elżbieciak tel. 785000204. Cena wywoławcza: 3.800,00 zł Warunki udziału w przetargu oraz wadium: Warunkiem przystąpienia do przetargu publicznego jest: złożenie oferty. Wzór formularza ofertowego stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia. wniesienie wadium w wysokości 380,00 zł tj. 10% ceny wywoławczej, w terminie do dnia 02 września 2026 r. do godziny 12:00 przelewem na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Świdnicy numer 51 1560 0013 2124 0278 6000 0025, tytułem – wadium Skoda Octavia PUP.  Wadium złożone przez nabywcę zalicza się na poczet ceny. Wadium nie podlega zwrotowi, w przypadku gdy oferent, który wygra przetarg publiczny, uchyla się od zawarcia umowy sprzedaży. Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały wybrane lub zostaną odrzucone, zostanie zwrócone w terminie 7 dni od dnia otwarcia ofert. Sposób złożenia i wybór oferty: Oferta powinna być sporządzona według wzoru formularza stanowiącego załącznika nr 1 do ogłoszenia. Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy ul. M. Skłodowskiej – Curie 5, 58-100 Świdnica pokój nr 10 w zaklejonej kopercie do dnia 02 września 2026 r. do godziny 12:00 lub drogą pocztową. Koperta musi być opatrzona dopiskiem „Oferta – Skoda Octavia”. Za termin złożenia oferty uważa się fizyczną obecność oferty w miejscu składania ofert. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 02 września 2026 r. o godzinie 12:30 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Świdnicy pokój nr 12. Oferta jest wiążąca do dnia 02 września 2026 r. Komisja przetargowa odrzuci ofertę jeżeli: została złożona po terminie, w niewłaściwym miejscu lub przez oferenta, który nie wniósł wadium. nie zawiera danych i dokumentów wymienionych w załączniku nr 1 do ogłoszenia. Komisja przetargowa zawiadamia niezwłocznie oferenta o odrzuceniu oferty. Przetarg może się odbyć, jeżeli zostanie złożona co najmniej jedna oferta. W przypadku, gdy co najmniej dwóch oferentów zaoferuje tę samą cenę, komisja przetargowa postanowi o kontynuowaniu przetargu publicznego w formie aukcji między tymi oferentami. Oferenci zostaną wówczas powiadomieni o terminie i miejscu przeprowadzenia aukcji. Oferentowi, którego oferta zostanie wybrana, zostanie wskazane miejsce i termin podpisania umowy sprzedaży, której wzór stanowi załącznik nr 2 do ogłoszenia. Inne: Nabywca będzie zobowiązany do zapłaty ceny nabycia w terminie nie dłuższym niż 7 dni od zawarcia umowy sprzedaży. Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu przez nabywcę ceny nabycia. Zastrzeżenie: Organizatorowi przetargu publicznego przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, bez podania przyczyny. ekspertyza (1) (pdf, 119.28 KB, 18.08.2026) Załącznik nr 1 oferta (docx, 15.03 KB, 18.08.2026) Załącznik nr 2 umowa (docx, 17.54 KB, 18.08.2026) ogłoszenie (docx, 17.67 KB, 18.08.2026) Metadane Data publikacji : 18.08.2026 Data mody...

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż samochodu SKODA OCTAVIA LIFTBACK TOUR PLUS 1,6

    Sprzedaż samochodu osobowego marki SKODA OCTAVIA, rok produkcji 2007, silnik benzynowy 1.6, nr rej. DSW44A5.

Dokumenty (5)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.