Zmiana planu finansowego Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica na 2026 rok

Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Oleśnica
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica z sierpnia 2026 r. zmieniające plan dochodów i wydatków budżetowych oraz planu na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej na rok 2026. Dokument zawiera załączniki z wykazem zmian w kwotach dochodów i wydatków.

Treść ogłoszenia

URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA

Dane teleadresowe

Podstawa prawna działania

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?

Wzory dokumentów

Rejestry, archiwa, ewidencje

Stan przyjmowanych spraw

Organizacja Urzędu

OGŁOSZENIA

Aktualności

Ogłoszenia o naborze

Raporty

Konsultacje społeczne

ORGANY WŁADZY

Rada Miejska

Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica

RADA MIEJSKA OLEŚNICA

Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029

Portal Informacyjny Rady Miejskiej

Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029

Imienny wykaz głosowań

Interpelacje i zapytania Radnych

Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji

Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Oświata

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia

Biblioteka

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy

JEDNOSTKI POMOCNICZE

Sołectwa

RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY

Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy

Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

AKTY PRAWNE

Uchwały Rady Miejskiej

Zarządzenia Burmistrza

PRAWO MIEJSCOWE

Statut Gminy

Atrybuty

Budżet Gminy

Podatki i opłaty lokalne

Strategia Rozwoju Gminy

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ochrona środowiska

Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu

Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Platforma zakupowa

Postępowania poniżej 170 tyś zł

Postępowania powyżej 170 tyś zł

Przetargi unijne

Plan zamówień publicznych

Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica

Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Archiwum przetargów

GOSPODARKA KOMUNALNA

Gospodarka komunalna

Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych

Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów

MAJĄTEK PUBLICZNY

Majątek

Dług publiczny

Pomoc publiczna

OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE

Radni

Pracownicy samorządowi

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych

WYBORY

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.

INFORMACJE

Wybory Samorządowe 2024 r.

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023

Wybory Prezydenckie 2020 rok

Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.

Wybory PE 2019

Wybory samorządowe 2018 r.

Wybory i Referenda

Kontrole

Informacje nieudostępnione

Organizacje pozarządowe

Skargi, wnioski i petycje

Tłumacz dla osób niesłyszących

Sygnaliści

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.

Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne

Ochrona danych osobowych

KONTAKT

Dane

Powiązane strony

Oficjalna strona www

Do pobrania

Zarządzenie Nr 75/2026 w sprawie zmiany planu finansowego dla Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica oraz w sprawie zmiany w planie finansowym na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej na 2026 r.

»

Zarządzenia Burmistrza

»

Zarządzenia z 2026 roku

»

Zarządzenie Nr 75/2026 w sprawie zmiany planu finansowego dla Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica oraz w sprawie zmiany w planie finansowym na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej na 2026 r.

Lektor treści

Dokumenty

Zarz_75_2026.pdf

(rozmiar: 918.72kB, format: .pdf, język: polski)

Otwórz

48

Razy

czytano

5878

Id

artykułu

Drukuj

Zapisz

Informacje

Źródło informacji:

Urząd Miasta i Gminy Oleśnica

.

Data utworzenia:

2026-08-10

.

Wprowadził do systemu:

Joanna Skórska

. Data wprowadzenia:

2026-08-10 11:55:02

.

Zatwierdził do publikacji:

Joanna Skórska

. Data publikacji:

2026-08-10 11:55:44

.

Rejestr zmian

2026-08-10

11:55:44

Publikacja artykułu

-

Joanna Skórska

2026-08-10

11:55:42

Dodanie załącznika

-

Joanna Skórska

Zarz_75_2026.pdf

2026-08-10

11:55:02

Dodanie artykułu

-

Joanna Skórska

Strona główna

Ostatnio dodane artykuły

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dodano:

2026-08-18

Zarządzenie Nr 78/2026 w sprawie ustalenia zasad i sposobu przeprowadzania kontroli przestrzegania przez przedsiębiorców zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gminy Oleśnica

Dodano:

2026-08-14

POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Oleśnica – etap 2 w ramach zadania pn. „Budowa funkcjonalnej i bezpiecznej infrastruktury publicznej w miejscowości Oleśnica”

Dodano:

2026-08-10

Zarządzenie Nr 77/2026 w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Oleśnicy

Dodano:

2026-08-10

Zarządzenie Nr 75/2026 w sprawie zmiany planu finansowego dla Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica oraz w sprawie zmiany w planie finansowym na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej na 2026 r.

Dodano:

2026-08-10

Zobacz Więcej

Filtrowanie artykułów

Publikacje z określonego przedziału czasowego

Data od (pole obowiązkowe)

Data do (pole obowiązkowe)

Filtruj

Archiwum:

Sierpień 2026

Lipiec 2026

Czerwiec 2026

Maj 2026

Kwiecień 2026

Marzec 2026

Luty 2026

Styczeń 2026

Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:

Anna Antonik

Joanna Skórska

Katarzyna Lalewicz

Pytanie do urzędnika

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zmiana planu finansowego Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica

    Zmiana planu dochodów i wydatków budżetowych oraz planu na zadania zlecone z zakresu administracji rządowej na rok 2026.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie

Zmiana planu finansowego Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica na 2026 rok — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne