Zimowe oczyszczenie ulic i chodników w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy
Zamawiający: zptp (ezamawiajacy.pl), Warszawa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Dzielnica Praga-Północ, m.st. Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zimowe utrzymanie dróg (odśnieżanie i posypywanie) na terenie Pragi-Północ. Realizacja przez 6 miesięcy (od 15.10.2026). Wymagane doświadczenie w utrzymaniu dróg (min. 500 tys. zł brutto) oraz posiadanie konkretnego sprzętu (2x ciężarówka EURO5 z pługiem 2,4-2,5m). Wymagane wadium 20 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20 000 zł
- Doświadczenie: min. 1 zamówienie na zimowe utrzymanie dróg o wartości min. 500 000 zł brutto w ostatnich 3 latach
- Sprzęt: 2x samochód ciężarowy min. EURO5 z osprzętem do odśnieżania (pług 2,4-2,5m)
- Podpis kwalifikowany lub pieczęć elektroniczna
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZPTP-ZP.271.2.11.2026 (PN)
Numer postępowania ZPTP-ZP.271.2.11.2026 (PN)
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Zimowe oczyszczenie ulic i chodników w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy
Zimowe utrzymanie dróg (odśnieżanie i posypywanie) na terenie Dzielnicy Praga-Północ.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie -2026-OJS158-00570737.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 1b do SWZ - Kosztorys ofertowy.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2a do SWZ - JEDZ.zipzip
- Załącznik nr 2b do SWZ - JEDZ.zipzip
- Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.zipzip
- Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie art. 5K.docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art. 7 ust. 1 ustawy sankcyjnej.docxdocx
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- Załącznik nr 9 do SWZ - Wykaz usług.docxdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz narzędzi.docxdocx
- Załącznik nr 11 do SWZ - Ośw. grupa kapitałowa.docxdocx
- Załącznik nr 12 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.