Zimowe utrzymanie miasta w Gminie Knurów
Zamawiający: MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 KNURÓW, Knurów (województwo śląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Knurów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi zimowego utrzymania dróg, chodników, parkingów oraz terenów zielonych w Gminie Knurów. Zakres obejmuje odśnieżanie, posypywanie, montaż/demontaż zasłon przeciwśnieżnych oraz obsługę koksowników. Wymagane doświadczenie w realizacji usług o dużej skali oraz posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia OC.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 30 000,00 zł
- Polisa OC: min. 500 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 2 usługi w ostatnich 3 latach (40 km dróg + 20 km chodników LUB 40 km dróg + 40 tys. m2 powierzchni innej niż drogi) o価値
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o zamówieniu pn.
„Usługi związane z zimowym utrzymanie dróg, chodników, ciągów pieszych i
parkingów gminnych” w ramach zadania pn. Zimowe utrzymanie miasta.
Ogłoszenie zostało przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.08.2026 r.
Zgodnie z art. 133 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej od dnia publikacji powyższego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.
W dniu dzisiejszym tj. 19.08.2026 r. ww. ogłoszenie zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskie: nr wydania 159/2026 nr publikacji ogłoszenia: 573282-2026 ( 2026/S 159-573282 )
W związku z powyższym Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami dostępna jest na stronie internetowej:
[link dostępny w aplikacji]
Powyższe ogłoszenie znajduje się w załączniku.
Części zamówienia (2)
Część 1: LOT-0001: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych
Zimowe utrzymanie dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych w Gminie Knurów, w tym montaż zasłon przeciwśnieżnych i obsługa koksowników.
Część 2: LOT-0001: Usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg, chodników, ciągów pieszych i parkingów gminnych
Zimowe utrzymanie dróg, chodników, parkingów i terenów zielonych w Gminie Knurów, w tym montaż zasłon przeciwśnieżnych i obsługa koksowników.
Dokumenty (1)
- 2026_S 159-573282_Ogl_o_zam_PN_14.pdfpdf68705
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.