Sprzedaż działki pod usługi handlu w Pasymiu (DK53)
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Pasym, Pasym (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Pasym 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działki o powierzchni 2,0147 ha w Pasymiu (obręb Pasym 1, dz. nr 271/261 i 272/4). Teren przy DK53, przeznaczony pod handel (MPZP: usługi handlu powyżej 2000 m2). Cena wywoławcza: 2 800 000,00 zł netto + 23% VAT. Przetarg odbędzie się 12.10.2026 r. o godz. 9:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Pasym.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto
- Wpłata wadium na rachunek Urzędu Miasta i Gminy Pasym w terminie do 06.10.2026 r.
- Przedłożenie dowodu wniesienia wadium
- Złożenie oświadczeń o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i warunkami przetargu
- Przedłożenie dokumentów tożsamości/reprezentacji (KRS, pełnomocnictwa itp.)
Treść ogłoszenia
II nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działki pod usługi handlu w Pasymiu przy DK53 ozn. jako działki nr 271-261 i 272-4, obr. Pasym 1 ogł. na dzień 12.10.2026 r. godz. 9-00(1)Pobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie KontaktRodzaj dokumentuPrzetargi nieruchomościDziedzinaPrzetargi na nieruchomościDziedzina dodatkowaPrzetargi na nieruchomościData podpisania2026-08-05 21:32Dokumenty nowelizująceDokument nie został znowelizowanyDokumenty nowelizowaneDokument nie nowelizuje innych dokumentówZałączniki (1)OprogramowaniePobierz wszystkie załącznikiII nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działki pod usługi handlu w Pasymiu przy DK53 ozn. jako działki nr 271-261 i 272-4, obr. Pasym 1 ogł. na dzień 12.10.2026 r. godz. 9-00551 kBWytworzył:Urząd Miasta i Gminy w PasymiuData wytworzenia:2026-08-05Data publikacji:2026-08-05Opublikował:Krzysztof OmanData opublikowania:05 / 08 / 2026Ostatnia aktualizacja:11 / 08 / 2026Historia zmianPobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie Kontakt
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż działki pod zabudowę usług handlu (dz. nr 271/261 i 272/4)
Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 2,0147 ha położonej w Pasymiu przy DK53.
Dokumenty (1)
- II nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działki pod usługi handlu w Pasymiu przy DK53 ozn. jako działki nr 271-261 i 272-4, obr. Pasym 1 ogł. na dzień…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.