Przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości w m. Grom (działki nr 153/11 i 153/13)
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Pasym, Pasym (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Pasym 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Grom, gmina Pasym
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż dwóch działek rolnych (RIVa, RIVb) w miejscowości Grom (gmina Pasym). Teren płaski, niezagospodarowany, z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Przez działki przebiega sieć wodociągowa (wymagana służebność) oraz linia energetyczna. Działki mają dostęp do drogi powiatowej przez działki gminne (ustanowiona służebność drogowa).
Kluczowe wymagania
- Wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto
- Wniesienie wadium do dnia 02.09.2026 r.
- Przedłożenie dowodu wniesienia wadium
- Złożenie oświadczeń o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i warunkami przetargu
- Dokumenty tożsamości / odpis z KRS / pełnomocnictwa
Treść ogłoszenia
X nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w m. Grom - działki nr 153-11, nr 153-13 ogł. na dzień 07.09.2026 r. godz. 11-00Pobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie KontaktRodzaj dokumentuPrzetargi nieruchomościDziedzinaPrzetargi na nieruchomościDziedzina dodatkowaPrzetargi na nieruchomościData podpisania2026-08-05 21:32Dokumenty nowelizująceDokument nie został znowelizowanyDokumenty nowelizowaneDokument nie nowelizuje innych dokumentówZałączniki (1)OprogramowaniePobierz wszystkie załącznikiX nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w m. Grom - działki nr 153-11, nr 153-13 ogł. na dzień 07.09.2026 r. godz. 11-00312 kBWytworzył:Urząd Miasta i Gminy w PasymiuData wytworzenia:2026-08-05Data publikacji:2026-08-05Opublikował:Krzysztof OmanData opublikowania:05 / 08 / 2026Ostatnia aktualizacja:05 / 08 / 2026Historia zmianPobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie Kontakt
Części zamówienia (2)
Część 1: Działka nr 153/11
Sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 0,1459 ha w miejscowości Grom.
Część 2: Działka nr 153/13
Sprzedaż nieruchomości gruntowej o pow. 0,1459 ha w miejscowości Grom.
Dokumenty (1)
- X nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w m. Grom - działki nr 153-11, nr 153-13 ogł. na dzień…pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.