Przetarg ustny na sprzedaż działek w Narajtach
Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy Pasym, Pasym (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Pasym 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Narajty, gmina Pasym
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż trzech działek budowlanych w Narajtach (gm. Pasym). Działki mają warunki zabudowy na dom jednorodzinny, są płaskie i mają dostęp do drogi wewnętrznej. Sprzedaż z 23% VAT. Wymagane wadium w formie przelewu do 02.09.2026 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10% ceny wywoławczej netto
- Wpłata wadium do 02.09.2026 r.
- Oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem nieruchomości
- Oświadczenie o zapoznaniu się z warunkami przetargu
- Dokument tożsamości
- Zgoda małżonka (przy wspólności majątkowej)
Treść ogłoszenia
VII nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działek w Narajtach z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ogł. na dzień 07.09.2026 r. godz. 9-00Pobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie KontaktRodzaj dokumentuPrzetargi nieruchomościDziedzinaPrzetargi na nieruchomościDziedzina dodatkowaPrzetargi na nieruchomościData podpisania2026-08-05 21:32Dokumenty nowelizująceDokument nie został znowelizowanyDokumenty nowelizowaneDokument nie nowelizuje innych dokumentówZałączniki (1)OprogramowaniePobierz wszystkie załącznikiVII nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działek w Narajtach z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ogł. na dzień 07.09.2026 r. godz. 9-00345 kBWytworzył:Urząd Miasta i Gminy w PasymiuData wytworzenia:2026-08-05Data publikacji:2026-08-05Opublikował:Krzysztof OmanData opublikowania:05 / 08 / 2026Ostatnia aktualizacja:11 / 08 / 2026Historia zmianPobierz artykuł w formie plikuPdfDrukujtreść tego artykułuPowrótdo poprzedniej stronyKontaktna stronie Kontakt
Części zamówienia (3)
Część 1: Działka nr 187/6
Działka o pow. 901 m2 z udziałem w drodze wewnętrznej (16/100 w dz. 187/10).
Część 2: Działka nr 187/7
Działka o pow. 903 m2 z udziałem w drodze wewnętrznej (16/100 w dz. 187/10).
Część 3: Działka nr 187/8
Działka o pow. 907 m2 z udziałem w drodze wewnętrznej (16/100 w dz. 187/10).
Dokumenty (1)
- VII nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż działek w Narajtach z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ogł. na dzień 07.09.2026 r. godz. 9-00345 kBpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.