Dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich dla DPS w Gierałcicach
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, Wołczyn
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Dom Pomocy Społeczny w Gierałcicach
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawy pieczywa i wyrobów piekarskich dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach. Dostawy realizowane 6 razy w tygodniu (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych). Oferta musi obejmować wszystkie pozycje z formularza asortymentowo-cenowego. Brak wadium. Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamówienia.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Obowiązek złożenia formularza ofertowego (załącznik nr 1) oraz asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2)
- Konieczność posiadania konta na Platformie e-Zamówienia
- Oferta musi obejmować wszystkie pozycje zamówienia
Treść ogłoszenia
Pobierz PDF
Drukuj
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na sukcesywną dostawę pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
Sukcesywna dostawa pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
Załączniki
zał nr 1 formularz ofertowy
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 260.28 kB
Format: .pdf
zał nr 2 formularz asortymentowo-cenowy
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 12.97 kB
Format: .xlsx
zał nr 3 Dokument składany wraz z ofertą
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 270.48 kB
Format: .pdf
zał nr 4 projekt umowy
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 284.33 kB
Format: .pdf
specyfikacja warunków zamówienia
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 1.75 MB
Format: .pdf
zał nr 1 formularz ofertowy
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 20.24 kB
Format: .docx
zał nr 3 Dokument składany wraz z ofertą
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 21.49 kB
Format: .docx
zał nr 4 projekt umowy
Pobierz
Data wczytania: 13-08-2026
Rozmiar: 33.57 kB
Format: .docx
Metryka
Data publikacji: 13.08.2026 (10:34)
Data aktualizacji: 13.08.2026 (10:47)
Osoba publikująca: Agnieszka Felusiak
Osoba modyfikująca: Agnieszka Felusiak
Autor: Agnieszka Felusiak
liczba wejść: 46
Historia Zmian
13 sie 2026 (10:47)
Agnieszka Felusiak
»
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na sukcesywną dostawę pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
13 sie 2026 (10:46)
Agnieszka Felusiak
»
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na sukcesywną dostawę pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
13 sie 2026 (10:34)
Agnieszka Felusiak
»
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na sukcesywną dostawę pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
13 sie 2026 (10:34)
Agnieszka Felusiak
»
Ogłoszenie o zamówieniu publicznym na sukcesywną dostawę pieczywa dla Domu Pomocy Społecznej w Gierałcicach
Części zamówienia (1)
Część 0: Pieczywo, wyroby piekarskie
Dostawy pieczywa i wyrobów piekarskich dla placówki.
Dokumenty (11)
- 1-SWZ-DPS-G-DPS.261.8.2026.AW-.pdf
- Zal.-nr-1-do-SWZ-DPS.261.8.2026.AW.docx
- Zal.-nr-1-do-SWZ-DPS.261.8.2026-formularz-ofertowy.pdf
- Zal.-nr-2-do-SWZ-DPS.261.8.2026.AW.xlsx
- Zal.-nr-3-do-SWZ-DPS.261.8.2026.AW.docx
- Zal.-nr-3-do-SWZ-DPS.261.8.2026-dokument-skladany-wraz-z-oferta.pdf
- Zal.-nr-4-do-SWZ-DPS.261.8.2026.AW.docx
- Zal.-nr-4-do-SWZ-DPS.261.8.2026-projekt-umowy.pdf
- Informacja-o-kwocie-prezezaczonej-DPS.261.8.2026.pdf
- Informacja-z-otwarcia-ofert-DPS.261.8.2026.pdf
- Informacja-o-wyborze-DPS.261.8.2026.AW-1.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.