Sprzedaż samochodu Fiat Panda (SGZOZ Biały Dunajec)
Zamawiający: SAMODZIELNY GMINNY OŚRODEK ZDROWIA W BIAŁYM DUNAJCU, Biały Dunajec
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Biały Dunajec
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego Fiat Panda 0.9 SGE 4x4 z 2018 roku. Cena wywoławcza: 34 000,00 zł brutto. Wymagane wniesienie wadium w wysokości 3 400,00 zł. Postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 3 400,00 zł (10% ceny wywoławczej)
- Oferta w formie pisemnej według wzoru (Załącznik nr 2)
- Oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem technicznym/ekspertyzą
- Oświadczenie o akceptacji wzoru umowy sprzedaży
- Dowód wniesienia wadium
Treść ogłoszenia
2026-07-15
OGŁOSZENIE
o przetargu publicznym nieograniczonym na sprzedaż pojazdu Fiat Panda będącego własnością Samodzielnego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Białym Dunajcu
Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia w Białym Dunajcu informuje o rozpoczęciu przetargu publicznego na sprzedaż pojazdu Fiat Pan
da (nr rejestracyjny:
KTTCG32, rodzaj paliwa: benzyna, przebieg: 73 681
km).
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w zaklejonej kopercie w siedzibie organizatora przetargu, tj. Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia w Białym Dunajcu, ul. Jana Pawła II 201, 34-425 Biały Dunajec. Kopertę należy opatrzyć następującym podpisem:
„Oferta przetargowa na zakup pojazdu Fiat Panda KTTCG32
. Nie otwierać przed dniem 19.08.2026, godzina 12.00”.
Oferty wraz załącznikami należy składać w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godz. 8.00 – 16.00, nie później niż do dnia 19.08.2026 r., do godz. 11.00 w sekretariacie SGZOZ w Białym Dunajcu.
Cena wywoławcza:
34 000,00
zł brutto
Szczegółowe ogłoszenie
o przetargu, ekspertyza techniczna samochodu,
formularz oferty, wzór umowy sprzedaży oraz klauzula
RODO dla oferentów stanowią załącznik do niniejszego
ogłoszenia.
Aktualizacja - Protokół z otwarcia ofert.
Do pobrania:
Ogłoszenie o przetargu (pełna treść) - sprzedaż samochodu SGZOZ Biały Dunajec (pdf)
dodano:
2026-07-16 11:43:05
Załącznik do Ogłoszenia nr 4 - Klauzula RODO (pdf)
dodano:
2026-07-16 11:42:59
Załącznik nr 1 do Ogłoszenia - ekspertyza techniczna (pdf)
dodano:
2026-07-16 11:42:43
Załącznik nr 2 do Ogłoszenia - formularz oferty wraz z wymaganymi oświadczeniami (docx)
dodano:
2026-07-16 11:42:48
Załącznik nr 3 do Ogłoszenia - wzór umowy sprzedaży (pdf)
dodano:
2026-07-16 11:42:54
Protokół z otwarcia ofert (pdf)
dodano:
2026-08-19 17:30:47
< wróć
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż pojazdu Fiat Panda
Sprzedaż samochodu osobowego Fiat Panda 0.9 SGE 4x4, rok produkcji 2018, kolor pomarańczowy.
Część 2: Sprzedaż pojazdu Fiat Panda
Sprzedaż samochodu osobowego Fiat Panda 0.9 SGE 4x4, rok produkcji 2018, kolor pomarańczowy.
Dokumenty (6)
- Załącznik nr 1 do Ogłoszenia - ekspertyza techniczna (pdf)pdf
- Załącznik nr 2 do Ogłoszenia - formularz oferty wraz z wymaganymi oświadczeniami (docx)docx
- Załącznik nr 3 do Ogłoszenia - wzór umowy sprzedaży (pdf)pdf
- Załącznik do Ogłoszenia nr 4 - Klauzula RODO (pdf)pdf
- Ogłoszenie o przetargu (pełna treść) - sprzedaż samochodu SGZOZ Biały Dunajec (pdf)pdf
- Protokół z otwarcia ofert (pdf)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.