Opracowanie graficzne, druk i kolportaż publikacji 'Widzieć sercem 75 lat Polskiego Związku Niewidomych'

Zamawiający: Polski Związek Niewidomych, Wrocław (województwo dolnośląskie)

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Polska (kolportaż), Warszawa (siedziba Zamawiającego)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na kompleksową usługę dla publikacji: opracowanie graficzne (okładka i wnętrze), skład, druk offsetowy (1200 egz. w oprawie twardej, 210x210 mm) oraz kolportaż na terenie Polski i ewentualnie za granicę. Wymagane doświadczenie w druku książek w oprawie twardej o wartości min. 50 tys. zł brutto. Konieczne dołączenie egzemplarza wzorcowego do oferty.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

ZAPYTANIE OFERTOWE: KOMPLEKSOWE OPRACOWANIE GRAFICZNE, DRUK, OPRAWA I KOLPORTAŻ PUBLIKACJI – NR 1/2026 Termin złożenia oferty: 01.09.2026 r. Zapytanie ofertowe nr 1/2026 - (dokument .pdf) - 184,4 KB 2026-08-19@23:12:59 Załącznik nr 1 - (MSWord - doc) - 1 001,0 KB 2026-08-19@23:14:39 Załącznik nr 2 - (MSWord - doc) - 994,0 KB 2026-08-19@23:15:07 Załącznik nr 3 - (MSWord - doc) - 994,0 KB 2026-08-19@23:15:28 Opublikowano: 19 sierpnia 2026 Podziel się: Facebook Twitter Mail

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Opracowanie graficzne, skład, druk, oprawa i kolportaż publikacji

    Kompleksowa usługa dla publikacji: projekt graficzny, skład, druk offsetowy 1200 egz. (210x210 mm, oprawa twarda) oraz kolportaż krajowy i zagraniczny.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie