Sprzedaż złomu metali nieżelaznych z ZUR w Chorzowie
Zamawiający: TRAMWAJE ŚLĄSKIE S.A., Chorzów (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Chorzów, ul. Inwalidzka 5 (ZUR)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sprzedaż złomu metali nieżelaznych (miedź, aluminium, mosiądz, silniki, przetwornica) z Zakładu Usługowo Remontowego w Chorzowie. Procedura realizowana przez Tramwaje Śląskie S.A. Odbiór w dniach 13.07.2026 – 17.07.2026. Wymagane zezwolenia na zbieranie i transport złomu oraz wpis do BDO. Wymagane wadium w wysokości 4 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 4 000,00 zł
- Zezwolenia na zbieranie i transport złomu
- Wpis do rejestru BDO
- Status czynnego podatnika VAT
- Brak wpisu w Krajowym Rejestrze Długów (KRD)
Treść ogłoszenia
Opis przedmiotu 1. Sprzedaż złomu metali nieżelaznych z Zakładu Usługowo Remontowego w Chorzowie 2. Odbiór złomu winien nastąpić w dni robocze od 13.07.2026 r. – 17.07.2026 r. Umowa zostanie podpisana nie zwłocznie po rozstrzygnięciu przetargu.
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż złomu metali nieżelaznych (wszystkie klasy)
Sprzedaż różnych klas złomu metali nieżelaznych, w tym miedzi, aluminium, mosiądzu oraz silników i przetwornic.
Dokumenty (8)
- 20260612_Załącznik nr 4 Wzór umowy.pdf
- 20260612_Ogłoszenie o sprzedaży złomu metali nieżelaznych.pdf
- 20260612_Załącznik nr 1 Zestawienie złomu nieżelaznego.pdf
- 20260623_Informacja dotycząca złożonych ofert- złom metali nieżelaznych.pdf
- 20260612_Załącznik nr 2 Oświadczenie KRD.pdf
- 20260612_Załącznik nr 3 Oświadczenie Kupującego.docx
- 20260612_Klauzula informacyjna RODO.pdf
- 20260626_Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.