Prowadzenie zajęć muzycznych dla uczestników projektu
Zamawiający: DZIENNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PIOTRKOWIE TRYB., Piotrków Trybunalski
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego 127
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na prowadzenie zajęć muzycznych dla 18 uczestników w ramach projektu „Aktywność drogą do zdrowia i samodzielności”. Usługa realizowana w formie umowy zlecenie, 4 godziny miesięcznie, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim. Termin realizacji do 28.02.2027 r.
Kluczowe wymagania
- Obywatelstwo polskie
- Wykształcenie umożliwiające prowadzenie zajęć
- Pełna zdolność do czynności prawnych
- Korzystanie z pełni praw publicznych
Treść ogłoszenia
dodano: 29-07-2026
Opis
Zaproszenie do składania ofert na:
Prowadzenie zajęć muzycznych dla 18 uczestników projektu pn. „Aktywność drogą do zdrowia i samodzielności". Zajęcia będą się odbywać w ramach stacjonarnej opieki dziennej w Dziennym Domu Pomocy Społecznej ul. Wojska Polskiego 127.
Termin realizacji zamówienia do 28.02.2027 r.
dodano 29-07-2026
Załączniki do zaproszenia
Zapytanie cenowe - prowadzenie zajęć muzycznych
[.docx 827.01 kB]
(dodano 29-07-2026)
Ochrona danych osobowych
[.docx 826.27 kB]
(dodano 29-07-2026)
dodano: 11-08-2026
Informacja
Oferta została rozstrzygnięta.
Części zamówienia (1)
Część 0: Prowadzenie zajęć muzycznych
Prowadzenie zajęć muzycznych dla 18 uczestników projektu w ramach stacjonarnej opieki dziennej.
Dokumenty (2)
- Ochrona danych osobowychdocx
- Zapytanie cenowe - prowadzenie zajęć muzycznychdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.