Dostawa opraw LED do pomieszczeń biurowych
Zamawiający: MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W PIOTRKOWIE TRYB., Piotrków Trybunalski
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Piotrków Trybunalski
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na dostawę zestawów oświetleniowych (oprawa LED 600x600 + obudowa natynkowa) dla Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Budżet zamówienia wynosi 60 000 zł netto. Kryterium wyboru: najniższa cena jednostkowa brutto za zestaw. Postępowanie zakończone wyborem wykonawcy (Elkond Sp. z o.o.).
Kluczowe wymagania
- Działalność w zakresie dostaw oświetlenia
- Aktualny wpis do KRS/CEIDG
- Wykonanie w ostatnim roku min. jednej dostawy sprzętu oświetleniowego o wartości min. 10 000 zł
- Gwarancja min. 5 lat
Treść ogłoszenia
dodano 30-07-2026
Opis
Zapytanie ofertowe - Oświetlenie biurowe
[.pdf 964.15 kB]
(dodano 30-07-2026)
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
[.docx 3.85 MB]
(dodano 30-07-2026)
dodano 11-08-2026
Protokół z wyboru wykonawcy - Oświetlenie biurowe
Protokół z wyboru wykonawcy - Oświetlenie biurowe
[.pdf 331.21 kB]
(dodano 11-08-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa opraw LED do pomieszczeń biurowych
Dostawa zestawów: oprawa LED 600x600 (37W, 1850-6110lm, 4000K, CRI > 80, UGR < 17) oraz dedykowana obudowa natynkowa.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.