Długotrwały najem samochodu osobowo dostawczego typu furgon o napędzie elektrycznym
Zamawiający: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 2, Łódź
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Łódź
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do długoterminowego najmu (36 miesięcy) elektrycznego samochodu dostawczego typu furgon. Usługa obejmuje pełną obsługę serwisową (full service), ubezpieczenie (OC, AC, NNW, Assistance) oraz zapewnienie pojazdu zastępczego w razie awarii. Kryterium wyboru to wyłącznie cena brutto.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oferty wraz z opisem parametrów technicznych pojazdu
- Zapewnienie pełnej obsługi serwisowej (full service)
- Zapewnienie ubezpieczenia OC, AC, NNW i Assistance
- Zapewnienie pojazdu zastępczego w ciągu 24h (door to door)
- Zgodność z RODO (jeśli wymagane)
Treść ogłoszenia
dodano 15-06-2026
Opis
Zapytanie ofertowe
[.pdf 210.55 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
[.pdf 118.37 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 2 - Projekt umowy
[.pdf 210.47 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 1A do umowy - wyposażenie samochodu
[.pdf 180.99 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 2 do umowy - protokół zdawczo odbiorczy
[.pdf 189.12 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 4 - klauzula informacyjna
[.pdf 90.34 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 4 - oświadczenie wykonawcy
[.pdf 98.87 kB]
(dodano 15-06-2026)
Załącznik nr 5 - oświadczenie wykonawcy
[.pdf 114.65 kB]
(dodano 15-06-2026)
załącznik nr 6 - umowa powierzenia przetwarzania danych
[.pdf 128.51 kB]
(dodano 15-06-2026)
dodano 22-06-2026
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - skan
[.jpg 329.67 kB]
(dodano 22-06-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Długoterminowy najem samochodu osobowo dostawczego typu furgon o napędzie elektrycznym
Najem samochodu dostawczego typu furgon (napęd elektryczny) z pełną obsługą serwisową i ubezpieczeniem na 36 miesięcy.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.