Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających
Zamawiający: DZIENNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PIOTRKOWIE TRYB., Piotrków Trybunalski
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego 127
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie cenowe na prowadzenie zajęć ruchowych dla 18 uczestników w ramach projektu unijnego. Usługa realizowana w formie umowy zlecenie, 16 godzin miesięcznie. Miejsce: DDPS w Piotrkowie Trybunalskim. Wymagane wykształcenie specjalistyczne i obywatelstwo polskie.
Kluczowe wymagania
- obywatelstwo polskie
- wykształcenie nadające uprawnienia do prowadzenia zajęć
- pełna zdolność do czynności prawnych
- korzystanie z pełni praw publicznych
Treść ogłoszenia
dodano: 14-04-2026
Opis
Zaproszenie do składania ofert na:
Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających dla 18 uczestników projektu pn. „Aktywność drogą do zdrowia i samodzielności". Zajęcia będą się odbywać w ramach stacjonarnej opieki dziennej w Dziennym Domu Pomocy Społecznej ul. Wojska Polskiego 127.
Termin realizacji zamówienia do 28.02.2027 r.
dodano 14-04-2026
Załączniki do zapytania cenowego
Zapytanie cenowe - prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających
[.docx 828.49 kB]
(dodano 14-04-2026)
Ochrona danych osobowych
[.docx 826.06 kB]
(dodano 14-04-2026)
Części zamówienia (2)
Część 1: Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających
Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających dla 18 uczestników projektu w ramach stacjonarnej opieki dziennej.
Część 2: Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających
Prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniających dla 18 uczestników projektu w ramach stacjonarnej opieki dziennej.
Dokumenty (2)
- Ochrona danych osobowychdocx
- Zapytanie cenowe - prowadzenie zajęć ruchowych i ogólnousprawniającychdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.