Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola nr 4 Biały konik w Koninie
Zamawiający: PRZEDSZKOLE NR 4 BIAŁY KONIK W KONINIE, Konin
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Konin, Przedszkole nr 4 Biały konik
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych (warzywa, owoce, nabiał, mięso, ryby, pieczywo i produkty spożywcze) dla Przedszkola nr 4 w Koninie. Realizacja w okresie od 1 września do 31 grudnia 2026 r. Zamawiający dopuszcza oferty częściowe oraz zastrzega prawo do zlecenia min. 60% wartości wskazanej w ofercie.
Kluczowe wymagania
- Dostawa specjalistycznym środkiem transportu przystosowanym do przewozu ży ووści
- Zabezpieczenie towaru w odpowiednich opakowaniach/pojemnikach
- Pełna odpowiedzialność za dostawę i jakość towaru
- Koszty transportu i ubezpieczenia po stronie Wykonawcy
Treść ogłoszenia
dodano 10-06-2026
Opis
Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ)
[.docx 47.62 kB]
(dodano 10-06-2026)
Załącznik nr 2 - Formularz oferty cenowej
[.xlsx 71.78 kB]
(dodano 10-06-2026)
Załącznik nr 3 - Oświadczenie wykonawcy
[.docx 21.68 kB]
(dodano 10-06-2026)
Załącznik nr 4 - Wzór umowy
[.docx 25.94 kB]
(dodano 10-06-2026)
Załącznik nr 5 - Oświadczenia
[.docx 15.94 kB]
(dodano 10-06-2026)
dodano 23-06-2026
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert - 2026-06-22T224334.181
[.pdf 138.57 kB]
(dodano 23-06-2026)
dodano 07-07-2026
Wybór najkorzystniejszej oferty
Wybór najkorzystniejszej oferty
[.pdf 208.51 kB]
(dodano 07-07-2026)
Części zamówienia (7)
Część 1: Część NR 1 PRZETWORZONE WARZYWA i OWOCE
Dostawa przetworzonych warzyw i owoców.
Część 2: Część NR 2 RYBY MROŻONE i WĘDZONE
Dostawa ryb mrożonych oraz wędzonych.
Część 3: Część NR 3 PIECZYWO
Dostawa pieczywa.
Część 4: Część NR 4 MIĘSO i PRODUKTY MIĘSNE
Dostawa mięsa i wyrobów mięsnych.
Część 5: Część NR 5 PRODUKTY MLECZARSKIE
Dostawa produktów mleczarskich.
Część 6: Część NR 6 PRODUKTY SPOŻYWCZE
Dostawa pozostałych produktów spożywczych.
Część 7: Część NR 7 WARZYWA i OWOCE ŚWIEŻE
Dostawa świeżych warzyw i owoców.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.