Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków do oddziałów Samorządowego Przedszkola w Andrespolu (Wiśniowa Góra)
Zamawiający: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W ANDRESPOLU, Andrespol (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wiśniowa Góra (ul. Piekarnicza 4 oraz ul. Tuszyńska 113)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych (śniadania, obiady, podwieczorki) dla dzieci w dwóch oddziałach w Wiśniowej Górze (ul. Piekarnicza 4 i ul. Tuszyńska 113). Realizacja w roku szkolnym 2026/2027. Cena ofertowa obejmuje przygotowanie i wydanie posiłków bez wkładu do kotła. Kryterium wyboru: 100% cena.
Treść ogłoszenia
dodano 03-07-2026
Opis
Zaproszenie do składania ofert
[.docx 38.82 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
[.odt 19.76 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy
[.docx 35.35 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 3 - Wykaz wykonanych usług
[.docx 27.95 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 4 - Wykaz osób
[.docx 24.74 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 5 - Wykaz narzędzi
[.odt 8.89 kB]
(dodano 03-07-2026)
Załącznik nr 6 - Wzór umowy
[.odt 16.84 kB]
(dodano 03-07-2026)
dodano 23-07-2026
Informacja otwarcia ofert
Informacja otwarcia ofert
[.docx 14.94 kB]
(dodano 23-07-2026)
dodano 30-07-2026
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
[.pdf 431.87 kB]
(dodano 30-07-2026)
Części zamówienia (1)
Część 0: Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków do oddziałów w Wiśniowej Górze
Przygotowanie i dostarczanie posiłków (śniadania, obiady, podwieczorki) dla dzieci w dwóch lokalizacjach w Wiśniowej Górze.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.