Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków do oddziałów Samorządowego Przedszkola w Andrespolu (Wiśniowa Góra)

Zamawiający: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE W ANDRESPOLU, Andrespol (województwo łódzkie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Wiśniowa Góra (ul. Piekarnicza 4 oraz ul. Tuszyńska 113)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na świadczenie usług cateringowych (śniadania, obiady, podwieczorki) dla dzieci w dwóch oddziałach w Wiśniowej Górze (ul. Piekarnicza 4 i ul. Tuszyńska 113). Realizacja w roku szkolnym 2026/2027. Cena ofertowa obejmuje przygotowanie i wydanie posiłków bez wsadu do kotła. Kryterium wyboru: 100% cena.

Treść ogłoszenia

dodano 09-06-2026

Opis

Zaproszenie do składania ofert

[.docx 40.33 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

[.odt 19.76 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy

[.docx 35.35 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 3 - Wykaz wykonanych usług

[.docx 27.95 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 4 - Wykaz osób

[.docx 24.74 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 5 - Wykaz narzędzi

[.odt 8.89 kB]

(dodano 12-06-2026)

Załącznik nr 6 - Wzór umowy

[.odt 16.84 kB]

(dodano 12-06-2026)

dodano 03-07-2026

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania dotyczącego: Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków na rok szkolny 2026/2027, do oddziałów Samorządowego Przedszkola w Andrespolu, mieszczących się w Wiśniowej Górze ul. Piekarnicza 4 i ul. Tuszyńska113

[.pdf 675.18 kB]

(dodano 03-07-2026)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków do oddziałów w Wiśniowej Górze

    Przygotowanie i dostarczanie posiłków (śniadania, obiady, podwieczorki) dla dzieci w dwóch lokalizacjach w Wiśniowej Górze.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznełódzkie

Prowadzenie usług cateringowych i dostawy posiłków do oddziałów Samorządowego Przedszkola w Andrespolu (Wiśniowa Góra) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne