Remont pomieszczeń w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze

Zamawiający: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WIŚNIOWEJ GÓRZE, Wiśniowa Góra (województwo łódzkie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Wiśniowa Góra, ul. Tuszyńska 32
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na wykonanie robót remontowych w szkole. Zakres obejmuje m.in. demontaż paneli MDF i listew, przygotowanie podłoża, wykonanie gładzi gipsowych oraz inne prace wykończeniowe w czterech salach lekcyjnych, pokoju nauczycielskim, gabinecie wicedyrektora i pokoju pedagoga. Wymagane doświadczenie w remontach o wartości min. 100 tys. zł brutto.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

dodano 22-06-2026

Opis

Zaproszenie do złożenia oferty na remont pomieszczeń w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wiśniowej Górze

[.pdf 740.22 kB]

(dodano 22-06-2026)

dodano 29-06-2026

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Wybór oferty va construction remont-sig

[.pdf 110.04 kB]

(dodano 29-06-2026)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Wykonanie robót remontowych w pomieszczeniach szkoły

    Remont czterech sal lekcyjnych, pokoju nauczycielskiego, pokoju zajęć indywidualnych, gabinetu wicedyrekcji oraz pokoju pedagoga.

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznełódzkie